Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Wyprowadzka


Zagubiona8y2yru
 Share

Recommended Posts

Jestem dziewczyną. Mam 19 lat. I moim problemem jest wyprowadzka. Po maturze chciałabym sie wyprowadzić z chłopakiem do mieszkania. Jednak nie mam dobrego kontaktu z rodzicami, w ogóle trudno to nazwać relacją. Próbowałam rozmawiac o tym z mamą, ale zaczęła krzyczeć i nie przyjmowała żadnych argumentów. Moi rodzice żyją na płaszczyźnie materialnej, mam wrażenie, jakby uczucia dla nich nie istniały. Nie rozumieją, że dałabym sobie radę i nie wiem jak z nimi porozmawiać, czy chociażby zacząć rozmowę żeby nie było od razu kłótni, a nie chce żeby ta wyprowadzka była ucieczką. Dla nich bardziej się liczy opinia innych i na zewnątrz pokazują jacy są dobrzy i odpowiedzialni, a w domu nie potrafią przeprowadzić normalnej rozmowy argumenyacyjnej.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

samotne mieszkanie w tym samym mieście też jest opcją(jeśli to inne miasto).  

Cytat

Mam 19 lat

Sam wiek nie czyni cię osobą odpowiedzialną. Pomyśl nad rozwiązaniami, ponowną rozmową z rodzicami ale z przygotowanymi argumentami itd.  własnymi możliwościami, a przede wszystkim jak daleko chcesz zajść w edukacji etc bo bez pomocy może być naprawdę ciężko pogodzić prace i edukacje. Decyzja jest twoja ale życzę powodzenia 

Edited by Qzes
poprawa błędu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.