Jump to content

Ranie siebie i innych.


kama29

Recommended Posts

Witam. Pisze z swoim problem gdy nie potrafię sobie sama poradzić. Zniszczyłam swój związek z osobą która kocham. Ciągle szukalam dziury w całym czepialam się byłego partnera bo mimo że czułam że mnie kocha czegoś mi brakowało. Zaczęłam uciekać w alkohol gdyż nie potrafię sobie radzić z emocjami. Pochodzę z rodziny rozbitej ojciec alkoholik który prowadził przemoc domowa. Miałam męża który też nadużywał alkoholu. Po dwóch latach po rozwodzie poznałam fajnego mężczyznę którego straciłam przez swoje zachowanie. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Zostałaś skrzywdzona przez silnego mężczyznę, więc jak się trafił, ktoś słabszy tj. bardziej empatyczny to całą złošć wyładowywałaś na nim, druga sprawa, że miłość z dzieciństwa kojarzy Ci się z czymś przykrym, więc zadziałał mechanizm obronny w postaci agresji. Odwiedź specjalistę i poproś o pracę z wew. dzieckiem. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.