Jump to content

mąż mnie już nie kocha, nie szanuje


Agnes56

Recommended Posts

Mam problem od jakiegoś czasu mąż o wszytsko się mnie czepia, według niego to ja jestem winna, bo wciąż chcę coś od niego, a ja tylko chcę trochę pomocy w porządkach, mamy dwójkę dzieci niemowlaka i trzylatkę jest ciężko, a tylko od niego mogę mieć pomoc, niestety ostanio czuję że mogę liczyć tylko na siebie i chyba dobrym rozwiązaniem będzie o nic go nie prosić. Nie mogę z nim rozmawiać nie chce, nie wytrzymałam już tego jak mnie się czepia, ten jego wzrok i spoliczkowałam go, a on kopnął mnie w ręke i nogę, mam siniaka. Kiedyś też nie uderzyałam go, odepchnełam go a on mnie uderzył z trzy razy. Nie wiem co mu zrobiłam, sama wiem nie powinnam tego robić ale nie oceniam odepchnięcia za agresję on tak, do tego mam wrażenie, że on mnie nie znosi, że chce żyć obok, ja go kocham, ale jakoś nie widzę juz dla nas ratunku i chyba muszę szukać nowego domu dla dzieci, gdy nie ma męża ma delegacje ja jestem szczęśliwa, wszytko oagrnięte, dzieci szczęśliwe a gdy on obok same problem, nie wiem co robić. 

Link to comment
Share on other sites

Czesc, moje zdanie jest takie ze jesli nie ma dzieci to absolutnie konczyc ale jesli juz sa to musicie ( razem) walczyc inaczej one skopiuja wasze patologie i bedziesz ogladala ich schrzanione zycia z poczuciem ze skads to znasz.  Jako facet cenie prosty przekaz - kartka papieru i piszesz mu co chcesz zeby robil a czego nie! (kartka bo za pierwszym razem nie zrozumie musi miec do czego wrocic zeby prztrawil). Ale w druga strone to samo -on pisze. Zlozuc kartki razem i zobaczyc czy macie wspolne kierunki czy zupelny rozjazd. Jesli malo wiele to sami ogarniecie a jak totalnie to musicie isc po pomoc. Ps. odrzuc swoje domysly, czytanie go ze zmarszczki itp. poprostu zadaj pytanie i chciej odpowiedzi. W przyszlosci ktos wam za to podziekuje i wynagrodzi.

Link to comment
Share on other sites

Ciężka sprawa.. Wydaje mi się, że musisz zdobyć się na poważną i szczerą rozmowę z mężem i postawić sprawę na ostrzu noża. Wóz albo przewóz. Albo zachowuje się normalnie i ciągnięcie to dalej albo koniec tego i rozstajecie się. 

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Zibi900 said:

Ciężka sprawa.. Wydaje mi się, że musisz zdobyć się na poważną i szczerą rozmowę z mężem i postawić sprawę na ostrzu noża. Wóz albo przewóz. Albo zachowuje się normalnie i ciągnięcie to dalej albo koniec tego i rozstajecie się. 

właśnie rozmowy już nic nie dają, tak mi się właśnie wydaje wóz albo przewóz niestety 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Ludzie chętniej próbują z kimś nowopoznanym, niż sprawdzają nowe sposoby budowania relacji, bo łatwiej jest wymienić partnera, niż skorygować własne postępowanie i przepracować coś w sobie. Jeśli chodzi o małżeństwa, w Polsce coraz częściej okazuje się, że do dwóch razy sztuka. 
    
    
  • 0 comments
   Plotka. Złośliwcy powiadają, że bywa to rodzaj przemocy pośredniej – dokuczania komuś okrężną drogą. Trochę straszne, bo – powołując się na dokument „Dylemat społeczny” – fake news roznosi się w sieci sześć razy szybciej niż fakt. Najwyraźniej rzeczywiście plotki są jak chwasty w ogrodzie; nawet jeśli zrywamy je, nowe rosną prędko. Czasami bywają to chwasty wyjątkowo toksyczne, bo używa ich się chociażby do mobbingu, gnębienia kogoś w miejscu pracy lub w związku z wykonywanym przez niego zajęciem. Na szczęście nie wszystkie plotki są takie złe. Na przykład ktoś kiedyś rozpowiedział, że podobno odziedziczyłem hotel. Kto by pomyślał, jak nagle i drastycznie może wzrosnąć atrakcyjność człowieka... 😆 Tak czy inaczej, uważajmy z tym plotkowaniem i pamiętajmy: plotka niewiele mówi o danej osobie – znacznie więcej o człowieku, który w nią wierzy. Miłego dnia.
  • 0 comments
   Kolejny podcast z cyklu psychologia relacji bez cenzury: 10 zjawisk, które psują związki. Psychologia miłości w kontekście czynników, które mogą zakłócić lub nawet przyczynić się do zakończenia relacji. 
    
    
    
  • 0 comments
   Kiedy ostatnio dane ci było doświadczyć głębokiego relaksu, któremu towarzyszy stan błogości, poczucia harmonii wewnętrznej i kojącego spokoju? Mam nadzieję, że miewasz takie odczucia nierzadko. Jeśli jest jednak inaczej, rozważmy, co można zrobić, aby sytuację poprawić. Wersja audio poniżej, a wersja tekstowa tutaj.
    
    
  • 0 comments
   Nadciąga weekend i być może niektórzy poświęcą chwilę albo dwie na jakiś serial. Nie mam na to za dużo czasu, więc wolę za często do tego typu produkcji nie zasiadać, bo niekiedy ciężko oderwać się. Wstrzemięźliwość we wszystkim – nawet we wstrzemięźliwości, więc robię wyjątki. Jako psycholog cenię barwne postacie, interesujące relacje i tym samy interakcje między bohaterami. Dramaturgia, wątki psychologiczne i niecodzienny obyczajowy kontekst też mają znaczenie. Jeśli zatem ktoś podziela sympatię do takich klimatów, może sięgnąć po „Po złej stronie torów”. Fabuła wciąga, ale jest to zarazem studium głęboko dysfunkcyjnej rodziny, która próbuje sobie radzić w obliczu splotu fatalnych okoliczności. A charaktery poszczególnych postaci zdecydowanie tego nie ułatwiają. Pierwszy sezon jest fenomenalny, natomiast pomimo słabszej jakości sezonu trzeciego, nawet tam dochodzi do takich scen, które wstrząsają nami na tyle mocno, że aż przydałyby się pasy bezpieczeństwa. Mocne. Podobało mi się. A Wy co polecacie?


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • 05e7f642-357a-49b3-b1df-737b9aa7b7a1.jpg

 • SKOCZ DO:

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 •  
 • Podcasty i filmy o psychologii

 • Książki o rozwoju osobistym i psychologii

  83eaf72d-ea6e-4a48-ab5f-9aefa9423f3d.jpg

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.