Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

babko

O co chodzi jak po podejściu kobiety wychodzą z klubu

Recommended Posts

Pytanie do kobiet, ostatnio miałem dwie podobne sytuacje. Byłem na imprezie i podszedłem do dwóch dziewczyn z pytaniem czy idą się ze mną czegoś napić, one mi odmówiły, ja odszedłem, później znowu je widziałem w tym samym miejscu i tak sobie powymienialismy spojrzenia w końcu stwierdziłem, że nie będę na nie patrzył i po dłuższej chwili znowu spojrzałem w ich strone a one wyszły z klubu. Podobna sytuacja miała miejsce ostatnio, widywałem kilka razy na imprezie te same dziewczyny i mi się później skojarzyły i się zapytalem czy są z Poznania, one odpowiedziały, że tak, a że nie widziałem zainteresowania to odszedłem, gdzieś tam tylem spoglądając na nie i one zrobiły w tyl zwrot i wyszły z imprezy. Może mi to wyjaśnić jakaś dziewczyna, skad się bierze takie zachowanie kobiet? Rozumiem, że ich nie zainteresowałem, ale żeby od razu wychodzić z imprezy? 

Link to comment
Share on other sites

ale nie przejmuj się tym niektóre dziewczyny mają humorki, czy są niemiłe. Nie ma co zachodzić w głowę. Masz ochotę do kogoś zagadać to zagaduj, a jak wychodzą czy nie ma z ich strony odwzajemnienia to porostu nie zachodź w głowę nie chcą kontaktu i już. To nie po Twojej stronie jest coś nie tak i nie ma sensu żebyś się nad takimi rzeczami głowił, bo tylko siebie obciążasz. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.