Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

kings12

ataki paniki

Recommended Posts

Cierpie niestety na ataki paniki .

Jestem w słabej sytuacji psychicznej .Wychowywałem się w biednej rodzinie katolickiej .Całe dzieciństwo miałem problem z poczuciem własnej wartości ,kompleksy  z tytułu braku pieniędzy ,gnębienie nonstop przez rówieśnikow,wyzwiska ,pobicia itd.
Tak było przez cale gimnazjum w tym czasie bylem bardzo religijny jeszcze i jakoś to znosilem .
Powazne problemy pojawily sie w szkole sredniej zmiana miejscowosci i jeszcze gorsze gnebienie i  coś się złamało wtedy juz organizm nie dawał  rady.Była ucieczka najpierw w naukę(chorobliwe zakuwanie przed matura) a pozniej doszly uzaleznienia w momencia konczenia szkoly(caly czas byla bieda brak perspektyw ciezko nawet o prawko) .Uzaleznienia poszly  w krzyż gry+internet+porno+hazard.
Pochodze z domu w ktorym była nadopiekuncza matka (osobowosc bardzo lekliwa) oraz ojciec glowa rodziny (twarda  ręka).
Próbowałem studiów i niestety nie dałem rady .Niskie poczucie wlasnej wartości,nerwowsc,klopoty finansowe ,pierwsze dlugi hazardowe krepowalo mnie i zadnych kontaktow towarzyskich nie udalo sie nawiazac:( Kilka kierunkow za kazdym razem przerywane i coraz wieeksze problemy z uzywkami.
Poszedlem do pierwszej pracy jak najletszej jaka była i tam tez bylo ciezko sie zaczepić jakiejś grupy .
Schemat praca-dom rodzinny -dojazd itp . wykańczał .Minęło kilka lat zmienialem prace ale ogolnie nadal jest slaba (troche powyzej minimalnej krajowej )w telefonicznej obsludze klienta  .W pracy  tez obecnej problemy z nerwowoscia i brak jakiś kontaktów towarzyskich+ hazard coraz bardziej sie poglebia .
2 lata temu byla nieudana proba wyprowadzki z domu rodzinnego na 3 miesiace i powrot z  powodu hazardu .Przy wyprowadzce było ciężko ,problemy z motywacja nawet zeby posprzatac mieszkanie .
Nastapil koronawirus i praca zdalna wszystko sie poglebilo jesli chodzi o nalogi ..Znajomych brak.U siebie w miejscowosci wiekszosc wyjechala za granicę .
O kobietach nie mowie bo tego  wogole nie było w moim zyciu (oprocz krotkiego epizodu w gimnazjum  gdy okazalo sie ze jestem najwyzszy  z rowiesnikow).
Samotnosc mnie dobijala ,jeszcze byla otylosc bardzo duza i zaczalem  w tym stanie psychicznym odchudzanie i zdrowe odzywianie .
Powoli tracilem naped ,w miedzyczasie matka jest chora nieuleczalnie (nadopiekuncza) i ma depresje.
Ojciec tez znerwicowany .
Mi brakuje totalnie napędu miesiac temu przezylem zalamanie nerwowe i pobyt w szpitalu .(z utrata przytomnosci drgawkami)\

Jak sobie pomoc?
 

 

-

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.