Jump to content
  • psycholog-online-skype-20222.jpg

Już nie wiem co mam dalej robić mimo walki


Recommended Posts

Witam, na początku zacznę, że jestem osobą LBGT jestem w związku z kobietą od prawie roku wszystko dobrze się układało wszystko było dobrze nagle moja partnerka zrobiła się zimna chłodna, gdy jej mówię takie zachowanie z twojej strony mnie krzywdzi, gdy próbuje powiedzieć co mnie boli co jest źle słyszę z jej strony przestań przytłaczasz mnie tymi poważnymi tematami jestem przytłoczona za dużo miłości z twojej strony, ale przez rok jej to nie przeszkadzało jak zapytałam co się dzieje ona najwidoczniej czegoś brakuje jak zadam pytanie, czego ci brakuje nie jest w stanie odowoiedziec później zmienia zdanie, że może jednak nie pasujemy do siebie może człowiek wszedł w coś bez przekonania za chwilę jest dobrze, a za chwilę znów źle niestara się nie okazuje ciepła pytam się wprost, czy ratujemy to, czy staramy się dalej słyszę tylko słowa daj mi odetchnąć daj mi czas muszę to wszystko przemyśleć dzieli nas odległość, ale dosyć często się widujemy raz jest tak raz tak jeszcze cały czas mówi mi to nie twoja wina niczemu nie jesteś winna chwilę jest dobrze, że chwilę x jej strony obojętność daj mi czas muszę to przemyśleć, czy do siebie pasujemy itp. raz się mną wcale nie itwrwsuje w za chwilę wyptuje o wszystko, co np. robię z kim jestem itp. pytam wprost jesteśmy razem ona, że tak, ale jest obojętność, że przytłoczona jest, że potrzebuje czasu, że musi się ogarnąć próbuje z nią szczerze rozmawiać, ale to nic nie pomaga ja staram się walczę próbuje, ale x jej strony nie ma tej inicjatywy o co jej chodzi co ja mam robić dalej, bo już sobie nie radzę, będąc w takim zawieszeniu przepraszam, że jest to pisane tak chaotycznie, ale już sobie nie radzę z tą sytuacją.partnerka oznajmiła mi że nie potrafi być ciepła czuła na dzień dzisiejszy że trochę wycofała się z uczuć ,o co może tu chodzić co mam robić dalej boje się że jak dam jej ten czas ona z nas zrezygnuje do końca

Link to comment
Share on other sites

Witam. Boisz się dać jej czas, boisz się poluzować swoje więzy miłości, bo nie chcesz jej stracić, ale to właśnie ten strach jest problemem, to on niszczy wasz związek. Widocznie tak bardzo Ci na niej zależy, że nie dajesz jej potrzebnej swobody do życia, dlatego mówi, że czuje się przytłoczona Twoją miłością. Miłość jest fajna, ale kurczowe trzymanie się kogoś, uzależnianie się od drugiej osoby nie jest miłością, jest uzależnieniem. Być może masz w sobie taki głód miłości, że partnerka zamiast czuć się kochaną przez Ciebie, bardziej czuje się wykorzystywana. Zrób to, o co Cię prosi - odpuść trochę. Nikt nit lubi nosić na plecach ciężaru drugiej osoby. Pokaż, że potrafisz żyć samodzielnie, a wtedy Ona prawdopodobnie znów do Ciebie dołączy; albo dalej bądź do niej przyklejona i patrz jak próbuje się od Ciebie uwolnić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.