Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Ultor

Jak dać sobie radę? ...

Recommended Posts

Cześć wszystkim !

 

Zacznę od razu tak jak jest. Coś o sobie. Mam 28 lat i  mam problem z alkoholem... Jestem nietowarzyski i nieśmiały ;/ Nie mieszkam z rodzicami gdyż źle dogaduje się z ojcem, wynajmuje pokój. Ostatnio straciłem prace przez właśnie alkohol... czemu pije? Mieszkam sam mam złe doświadczenia z dzieciństwa , nie mogę się z nikim dogadać... rozmawiając z kimś innym, głośniej słyszę własne (głupie) myśli niż osobę z którą rozmawiam przez co bardzo często muszę pytać o co ta osoba pytała gdyż jej nie rozumie (a słuch mam dobry). Przez alkohol zostałem wywalony dyscyplinarnie z pracy przez co za miesiąc nie będę w stanie opłacić pokoju i zostanę bezdomny... lipa bo jest listopad ;/  Wiem co robić gdyż powinienem poszukać nowej pracy i dalej jakoś żyć, tyle że czuje że będzie to samo, samotność , brak kontaktu z ludźmi z powodu mojego braku zainteresowania kimkolwiek.... W dzieciństwie zażywałem różnego rodzaju odżywki np. (klej, marihuane, amfetamine) ... bardzo tego żałuję ! Przez to stałem się po prostu antyspołecznym lamusem... Od kilku lat nic nie biorę tylko piję , gdyż czuję się po alkoholu tak jakby moja przeszłość nie istniała . Mam wtedy wszystko gdzieś... (To też pisze po kilku piwach ale obejrzę po trzeźwemu i mam nadzieje dowiedzieć się co robić bo sam nie dam rady :( )  Nie mam silnej woli żeby powiedzieć sobie żeby nie pić i nie pić bo robiłem tak co miesiąc... odje**łem coś w pracy i nie przyszedłem i obiecałem sobie że nie pije więcej... a po wypłaci było to samo ! ;/ Cała moja wiadomość będzie bardzo rozwalona gdyż słabo składam opowiadania w całość. Nie mam nawet prawa jazdy ponieważ mam dziwne "zwiechy", gdy zacznę się nad czymś się zastanawiać to zaczynam nie ogarniać reszty świata ;/ Ale lipa .... i najgorzej że jak ktoś zapyta czy mam jakiś problem to mówię normalnie że nie bo boję się wstydu tego jaki jestem ;/

 

Nie wiem po co to piszę bo to w sumie moja sprawa ale dalej się napiłem i taki mój opis dałem ;/  Nie wiem jak sobie pomóc... bo rodzina che to zrobić ale ja nie daje im możliwości i nie mam chęci... mam gdzieś czy żyje czy nie ;)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.