Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Luke88

Problem z teściami

Recommended Posts

Witam, w sumie to nie wiem czy wybrałem dobry dział ale to jest problem w związku więc zaryzykuję i napiszę tutaj...

Od 7 lat jestem z dziewczyną, od roku jest moją narzeczoną. Ja mam 33 lata ona 29. Ja się urodziłem w dużym mieście ona na wsi. Od 7 lat, odkąd ją znam jeździmy tam do niej do rodzinnego domu jak tylko jest czas i urlop, myślę że raz w miesiącu na około tydzień. Przez te 7 lat było super, jej rodzice traktowali mnie jak swojego, ciągłe pochwały, małe prezenciki (ode mnie też), jakieś pomoce przy domu, wspólne wyjazdy itp.

3 lata temu dowiedzieliśmy się że jej rodzice przepiszą na nią ziemie żeby mogła się wybudować, było super, wspólne wybieranie projektu, wspólne plany itp. Omawianie ile się weźmie kredytu itp itd.

Ale miesiąc temu nagle się coś zepsuło po tym jak powiedziałem że będę chciał żeby połowa domu była moja, jeśli mam inwestować jakieś pieniądze lub brać kredyt na wykończenie. Z miłych osób teściowie stali się agresywni, złośliwi i prawie wyrzucili mnie z domu, musiałem spać u brata mojej narzeczonej.

Rozmawiałem z paroma osobami i mi powiedzieli że ludzie na wsi mają inne myślenie, dla nich ziemia to jest sprawa życia i śmierci, obcemu za darmo nie przepiszą a takie inwestowanie w wykończenie to dla nich nic i jak chcę tam mieszkać to mam zainwestować ale to nigdy nie będzie moje.

Sprawa jest ciężka bo moja narzeczona jest na rozstaju, tutaj mieszka ze mna w dużym mieście i jest ok a tam się wszystko popsuło ale buduje się nowy dom, blisko domu rodzinnego i rodziców.

Jakie jest wasze zdanie o tym? Wg mnie oni myśleli że właduje kasę w domu, wezmę kredyt a oni po jakimś czasie by stwierdzili że to i tak mało i że jak mi nie pasuje to mogę się wyprowadzić, czyli w skrócie myśleli że znaleźli jelenia i frajera.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.