Jump to content
rumcia

Co dalej robić

Recommended Posts

Witam ,mam problem nie wiem już co mam zrobić z tym wszytskim . Zacznę może od początku,  bylam NAIWONA osoba skończyłam z toksyczna  przyjaźnią  z przyjaciółką  ,dla  ktorej  bylam tylko potrzebna jak coś chciała  A później olewala mnie . I wszystko zaczęło  się sypać  w moim życiu doskwiera  mi samotność.  Po 4 latach  zwiazku  nie umiem sie  dogdac  z chlopakiem  kocham go ,ale juz  nie moge  wytrzymać  z tym jak mnie odsuwa  ciagle na bok, bo albo jego rodzina  ,albo koledzy  są wazniejsi  ,rozmowy nic nie dają, bo on nie lubi nie umie rozmawiać o zyciu o przyszłości  i jeszcze  na dodatek  pracuje  u siostry w sklepie  , ale to jest nie dla mnie praca chciałabym  odejsc  jaki  od chlopaka  jak i z pracy , ale nie potrafię  . Czuje że się nie rozwijam zawodow  ,ale boje  się zaryzykowac  zostawic  ta prace  bo chce2 pomagac  siostrze  . Ale sama nie wiem już co mam robić z tym wszytskim  . Mam dosc nie wiem już co robic

Link to comment
Share on other sites

Proszę zadaj sobie pytanie kto jest naprawdę odpowiedzialny za twoje życie. Kto ma zdecydować o tym jakie ono będzie? Nie wymagaj od innych (siostra, chłopak), żeby dźwigali ta odpowiedzialność. Ty musisz zdecydować czego chcesz. Jeśli nie czujesz, że jesteś na drodze życia, którą chcesz podążać to nie idź nią. Zwalcz strach przed zmianą. Zmiany są trudne, ale są dobre i są potrzebne do rozwoju i do realizacji życiowych celów.

Link to comment
Share on other sites

Mysle, ze.mozesz szukac juz nowej.pracy, skoro nie czujesz sie w tej dobrze, a siostre poinformowac delikatnie, ze chcesz sie.rozwijac, a mozesz jej pomoc szukac kogos na swoje.miejsce. najpierw jednak.proponuje juz.miec na oku jakas.robote. Chlopaka natomiast przycisnij, nievh sie zastanowi.nad tym czy kocha czy nie, czy chce walczyc. Bo.jesli nie jest pewny, to uciekaj od.niego i.zamij sie.swoim zyciem. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się na pytanie zadane na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć oraz spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.