Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Daria200998

Toksyczny związek kontrole

Recommended Posts

Dzień dobry , jestem 22 letnią studentką. Jestem z chłopakiem 7 lat od 2 lat jesteśmy zaręczeni i w czerwcu ma być ślub. 
Przez 2 lata studiów chłopak był  zazdrosny o kolegę z roku .  Naciągnęłam jego zaufanie, mówiłam ze nie będę z Nim rozmawiać a jednak ten kontakt był nie do uniknięcia , bo mieliśmy wspólnych znajomych.  Narzeczony jest chorobliwie zazdrosny o tego chloapka , ale od pół roku nie chodzę do szkoły i robi ciagle problemy i wyciąga sprawy sprzed 2 lat i ciagle oskarża , ze coś ukrywam , ze go zdradziłam. Wszystko mu powiedziałam ,ze byliśmy grupą na jedzeniu , ze spotkałam się ze znajomymi wieczorem na parkingu na mc donaldzie. Od razu powiedziałam to na drugi dzień , bo nie mogłam tego ukrywać , bo wiem ze było zle i to było nie fair.  zaczęliśmy nowy rozdział a on ciagle to samo , ze jestem zdenerwowana bo coś ukrywam. Tydzień jest dobrze a później znowu jak bomba zegarowa problem czemu odpisałam tak a nie inaczej , co robiłam tego i tego dnia sprawdzanie ciagle kontrole.  Jestem już tak znerwicowana przez to , ze nie jesyem w stanie reagować spokojnie na ciagle oskarżenia i tłumaczyć 100 razy dziennie , ze nic nie ukrywam. Ale on twierdzi , ze jego przypuszczenia nigdy się nie myliły co do znajomych to i teraz tez ma racje. Ale niestety to nie prawda i ja już nie mam siły na te relacje ,tydzień dobrze a za chwile znowu klotnie rozstania , bo sobie coś przypomniał i go meczy. Nie umiem już mu pomoc , wiem ze mnie bardzo kocha i ja jego , nigdy bym go nie zdradziła i żałuje, ze zawiodłam jego zaufanie , bo ufał mi bez opamiętania i go zawiodłam. Ale ja nie widuje tego chłopaka , nie  mam kontaktu , zrobiłam wszystko jak chciał usunelam ze znajomych , zadzwoniłam ze ma się nie kontaktować wszystko i ciagle mało ciagle mu nie pasuje coś. 
caly czas wyciąga , siedzi oskarża o rzeczy na które nie mam wpływu. 
potrzebuje pomocy , bo już nie daje sobie rady , jestem ciagle zestresowana , zdenerwowana , ze zaraz znowu wyleci i będziemy się kłócić. Tracę nadzieje na normalność. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.