Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Żaneta.

Starch przed podróżowaniem POMOCY

Recommended Posts

Witam Serdecznie

Jestem kobieta, mam 24 lata. Właśnie koncze studia polityki samorządowej i administracji. Pracuje w przychodni dietetycznej 

Chciałabym prosić o diagnozę i o ewentualne wskazówki jak sobie Poradzić z tym co niszczy mi życie.

Jestem w 7 Letnim związku. Wiem ze jest on toksyczny(?). Wiem ze nie powinnam ale zaakceptowalam to, lecz ciągle mam nadzieje ze dam rade zmienic tego człowieka. Mowie toksyczny bo jest tu sporo wyzwisk,przemocy, ciągnięcia w dół, wyzywania, wykrzykiwania ze życiu nic nie osiagne, do tego przyszła teściowa ma mnie za nic. " kobiet takich jak Ty on może mieć na pęczki wiec sie nie rzucaj" takie słowa uslyszalam w swoim kierunku a narzeczony nie Zaprzeczył. Ale nie o niego teraz chodzi. 

Około roku temu po koltni z nim doatalam bardzo wysokiego ciśnienia, skończyło sie wylewem krwi do oka. Później przez parę dni czulam lek, strach. Nie umiem tego określić. Od tamtej pory kilka razy miałam starazne napady. Serce Walilo mi jak oszalale, czulam ze trace grunt pod nogami. Nauczylam SIe nad tym panować. Później pojawiło sie cos bardzo dziwnego. Mianowicie jadąc samochodem więcej niż 70km/h czulam ze sie dusze, nie mogłam złapać oddechu. Czulam jak podejmowało mi nogi. Kiedy auto zwalnialo wszystko wracalo do normy. Trwało to kilka miesiecy i przeszło. Teraz przyszło najgorsze. Kiedy tylko wyjzdzam po za granice miasta i czuje ze oddalam sie od szpitala zaczyna mi sie znowu robic slabo, znowu sie dusze, znowu telepie. Umieram. Mam świadomość ze jakby coś mi sie stało to karetka będzie długo do mnie jechała i mnie nikt nie uratuje. A żeby pojechać gdzie kolwiek w nocy to juz nie wspomne. To staraznie przeszkadza mi w życiu. Uwielbialam podróżować. często jezdzilam w trasy ciezarowka. Zwiedzialam tyle panstw, nawet prom nie był problemem. Byłam szczęśliwa. Teraz nie wyobrazam sobie ze mogłabym pojechać np w moje ukochane gory. Mam dosc, nie umiem tak żyć. Jestem taka młoda a czuje sie uziemiona w tym moim małym miasteczku. Kiedyś byłam ciekawa świata, wszędzie pierwsza a teraz chociaż bardzo chce to nie mogę sie wyrwać.  Proszę o pomoc. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.