Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

partner a dzieci z poprzedniego związku


elaj
 Share

Recommended Posts

Witam, jestem tu nowa. Piszę bo nie wiem jak mam już sobie radzić ze sobą. Jestem 35-io letnią matką trzech synow (10l,6l i 10mies). Choruję na CHAD i DDA. Od tzech lat jestem w nowym związku, mieszkam z partnerem i moimi dwoma synami. Chłopcy są bardzo rozpuszczeni przez tatę, głośni i rozbrykani. Mó (obecnie już) mąż jest typem poukładanego sportowca. Dzieci w czasie tych 3 lat zdążyły się juz zmienić sdość mocno jednak wciąż są bardzo nniegrzeczni. Mimo to pracują nad soba, tzn. ja staram się żeby nad sobą pracowali. Oni w miarę możliwości wiekowych próbują bo zależy im na poprawnych relacjach z moim mężem. Mąż mó, jest bardzo zazdrosny o każdą minute jaką spędzam z dziećmi. Ostatni wyjazd na wakacje, gdzie spośród 200 dzieci skargi były codziennie tylko na moich pokazał, że nie ma chyba szans na zgodę. Mąż ręcz stwierdził, że ich nienawidzi. Powiedział im to w oczy. Przejęli się dość mocno i widać, że zaczęli pracować nad sobą (zobaczymy jak długo to potrwa). Jest jeszcze trzeci synek to dziecko moje i obecnego męża w którym on jest absolutnie zakochany. Wszystko to widzę, ze ma okropny wpływ na moje starsze dzieci a to boli mnie okropnie.

Kocham wszystkich czterech całą sobą, bardzo staram się żeby żadnegu nie brakowało niczego w tym mnie tyko już nie mam siły na walkę ymiędy młotem a kowadłem. 

POMÓZCIE bo mam ochtę uciec lub zniknac ;(

Link to comment
Share on other sites

Dodam, że pracuję 3x w tyg po 12h i mam wielki problem z organizacją opieki nad dzićmi do niedawna mąż zajmował się nimi w tym czasie teraz ani jedna ani druga strona nie brdzo chce spędzać ze sobą czas. Czuję, że zaniedbuję dzieci ale jak jestem z nimi czuję jakbym zaniedbywała męża.  Mam bardzo dość. Chyba pojadę do lasu wrzeszczeć bo inaczej zle się to skończy chyba dla mnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.