Jump to content

Coraz gorzej chyba


Aga101

Recommended Posts

Witam. W nocy wczoraj pisalam z zapytanie czy mam depresję czy lenia że mam tak wyczerpany organizm z Energi a dziś zakończył się mój związek z partnerem. Szok. Myślami że to zwykle kłutnie a po wczorajszym czytaniu co może mi być doszłam do wniosku że to mój facet którego kochałam nad życie zamiast mi pomagać i wspierać to mnie dobijał. Okazało się że jest toksycznym facetem. Wyznając miłość gdzie po godzinie krzyczy że jestem beznadziejna nic nie umie wszytko psuje. Za robotę się weź bo kasę trzeba mieć. Gówno warta jesteś. Zawsze się tłumaczył że tak chciał mnie zmotywować do wzięcia się w garść. Tłumaczył że tymi słowami chciał mnie zmotywować do działania. I wierzyłam a jednak nie. To ta najbliższą najważniejsza osoba zabiła we mnie pozytywna samoocenę a tym samym dziś chyba zabiła mnie. Resztki mnie. Modlę się żeby się obudzić nawet sama się szczypie bije z nadzieją ze to tylko jakiś koszmar bo jak nie sem to przecież czuła bym złość nerwy agresji pranie nie zemsty i płakała bym ryczała a tu nic. Tylko Okropny ból żal nie wiem jak to nazwać aż klatka piersiowa boli i gardło tak ściska oraz WIELKIE NUEDOWIERZNIE. Teraz to już naprawdę nie mam po co wstawać i dla kogo. Teraz już nic nie ma. Bezsensu 

 

Link to comment
Share on other sites

Czesc Aga101 :)

Bardzo dobrze, ze trafilas na to forum. To znaczy, że szukasz pomocy. Chcesz zeby bylo lepiej. Tutaj ta pomoc mozesz znaleźć.  Mysle, ze powinnas skorzystac z pomocy psychologa. 

Choc wszystko wydaje sie teraz bez sensu i czujesz cala soba bezsilnosc i zrezygnowanie...pamietaj, ze sens jest w Tobie i Twoim zyciu i szczesciu.  Ty jestes sensem. I Ty sama masz wlasnie w sobie powod, ba! Ty jesteś powodem do tego by codziennie wstawac z lozka.

Walcz o siebie. Ocal siebie.
 

Nie jestes tutaj sama. 

Pozdrawiam cieplo!

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.