Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg


Aggs

Recommended Posts

Wszyscy mówią, że aby walczyć z samotnością należy poznawać nowych ludzi, wychodzić z domu. Podobno to takie proste. Ja tak prosto tego nie widzę. Co zrobić w sytuacji, gdy ze względu na prace przeprowadziło się do nowego miasta, gdzie nikogo się nie zna. Nie ma o czym iść zagadać. Mam podejść do kogoś i zapytać o ciekawe miejsca do zwiedzenia, dobry klub żeby się pobawić. Tylko z kim miałabym tam iść skoro nikogo nie znam. Jak ktoś powie, żeby iść samemu bo zawsze się kogoś pozna, cóż tak kolorowo nie jest. Na samotną osobę z reguły patrzą jak na dziwaka, bo skoro nikogo z nim/nią nie ma to znaczy że coś jest z tą osobą nie tak, nie jest wart zainteresowania. A może tylko mnie się to tyczy? 

Byłabym wdzięczna za inne opinie na ten temat, bo taka wegetacja, gdy nie ma się dla kogo żyć chyba większość się ze mną zgodzi jest tylko  marnowaniem powietrza na świecie

Link to comment
Share on other sites

Moim skromnym zdaniem za dużo myślisz... Z tego co widzę wydaje Ci się, że wszyscy Cię będą oceniać. Chyba ubzdurałaś sobie coś. Zamiast zastanawiać się nad tym co ktoś o Tobie pomyśli, przestań oceniać a będzie łatwiej. Bo coś mi się wydaje, że właśnie z oceną masz problem. 

Link to comment
Share on other sites

Czyli Twoim zdaniem, gdy jakiś czas temu wydawało mi się, że jest całkiem fajnie, miałam z kim pogadać a nagle ludzie przestali przychodzić rzadziej się odzywać to powinnam to zlekceważyć i sama się odzywać, choćby na siłę wyszukiwać tematy do zagadania? Z oceną faktycznie mogę mieć problem, przyznaję że łatwo innym mnie zdołować...

Dziękuję Ci za odpowiedź :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.