Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Miłość


Blondynka

Recommended Posts

Jestem studentką Mam 24 lata, od kiedy pamiętam nie układało mi się w związkach. Poznałam faceta jest starszy odemnie, niestety ma rodzinę. Zakochałam się w nim na zaboj. Nie widzę świata po za nim. Myślę o nim 24/7. Nie poradzę sobie bez niego. Nie dopuszcam nawet takiej myśli że mogę go nie mieć nie poradzę sobie 

Edited by Blondynka
Link to comment
Share on other sites

To nie miłość tylko zauroczenie, rozumiem że imponuje Ci mężczyzna w moim wieku, wiele młodych kobiet ma tak samo jak Ty. Zapewniam Cię to zauroczenie, i musisz dać sobie spokój dlaczego już mówię. 

Jeśli zostawi dla Ciebie rodzinę, to nie świadczy o nim dobrze, bo kiedyś zrobi to samo Tobie dla innej.

Po drugie rozbijesz rodzinę, chciałbyś jako kobieta być w sytuacji jego żony? Podejrzewam że nie. 

Mężczyźni po 40 dla młodych kobiet są atrakcyjni z kilku powodów, obecni czterdziestolatkowie są zadbani, nie wyglądają staro ( nie tak jak kiedyś) zazwyczaj maja wypracowany status społeczny, maja zazwyczaj ustabilizowane życie. No i nie dziwi mnie to bop taki facet, i jeszcze gdy jest stanu wolnego to często jak to kobiety mówią dobre ciacho. Życie niestety to nie sielanka, Ty za 20 lat będziesz kobietą w kwiecie wieku, a mężczyzna będzie po 60 roku życia, to już wtedy wyglądasz jak córka z ojcem. Różnica wieku się uwidoczni. Mężczyzna po 60 roku życia nie koniecznie musi być pełen wigoru, adekwatnym do Twoich potrzeb, różnie z tym potem bywa, nie musi tak być, ale znam takie pary, i nie wieje optymizmem. 

Jesteś młoda, i dobrze się zastanów, mężczyzna który porzuci rodzinę dla młodszej, nie jest nic wart. Skoro założył rodzinę, a spotyka się z Tobą, to zdradza żonę, a  Ciebie traktuje jako kochankę, jeśli tego jeszcze nie macie za sobą, to zastanów się by Cię potem nie bolało, bo taki układ nie będzie trwał wiecznie. Pobawi się Tobą, a jak dasz mu do zrozumienia że chcesz by był z Tobą, zostawi Cię bez wahania, wtedy będzie rozpacz. I to nie on będzie cierpiał.  

Edited by gregoryhouse
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.