Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Recommended Posts

Witam, mam 20 lat i jestem facetem. Bardzo mi się podoba mój przyjaciel i podnieca mnie seksualnie już od dłuższego czasu. Jest mi bardzo bliski i bardzo dobrze mi się z nim rozmawia i spędza czas. Ale ogólnie to praktykuję seks z płcią przeciwną i kobiety bardzo mi się podobają więc nie sądzę, że jestem homoseksualny tylko w jego przypadku jest inaczej i nie wiem dlaczego tak jest przez co czasem mam smutne i przygnębione dni bo boję się że go stracę kiedyś. Z czego wywodzi się takie moje zachowanie?

Link to comment
Share on other sites

Albo niespodziewanie za bardzo zacząłeś lubic przyjaciela, i po prostu stał sie dla Ciebie kimś wyjatkowo bliskim albo jestes może biseksualny? 

Wydaje mi sie ze bardziej prawdopodobne jest to że to biseksualizm, no bo rzadko przyjacielska relacja przeradza sie w gejowski seks jeżeli pociagają mężczyznę kobiety. A jeżeli pociagają Cie kobiety ale też kolega to jesteś bi. 

Link to comment
Share on other sites

Też o tym myślałem, ze mogę być biseksualny ale trochę mi to nie pasuje bo z innymi facetami tak nie mam, ze mnie pociągają. Stał się dla mnie bardzo bliską osobą i czy ta relacja mogła zaowocować w pociąg seksualny na tą konkretną osobę? Nie potrafię tego zrozumieć, ze z takiej więzi i takiej orientacji, ze zawsze podobały mi się kobiety mógł narodzić się pociąg do osoby tej samej płci. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.