Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Starch przed miloscia


Moni350

Recommended Posts

kobieta, 47 lat

 

Moj byly partner pochodzi z rodziny, gdzie matka jest osoba bardzo samolubna i narcystyczna, a ojciec musi sie podporzadkowac i robic wszystko, co ona chce, albo ma awantury. Ona jest wiecznie chora i wymaga niestannej opieki. Moj byly odwiedza ich co tydzien tylko po to, zeby dac troche wytchnienia ojcu. Model zwiazku, ktory wyniosl z domu jest wiec zwiazany z cierpieniem w relacji. Oprocz tego, dziewczyna, ktora mial przede mna zdradzila go i wykorzystywala. 

Bylismy ze soba rok i ze mna zerwal za przyczyny podajac fakty, ze nie jemy tych samych rzeczy i nie ogladamy tych samych programow. Natomiast ja mam wrazenie, ze on sie po prostu boi bliskosci i uciekl, gdy tylko zaczelo robic sie powaznie. Czy jest jakis sposob, abym mogla mu pomoc, czy on raczej nie uwierzy, ze ma problem i powinnam sobie odpuscic?

Edited by Moni350
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.