Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Moja dziewczyna chce uciec bez słowa


Recommended Posts


  1.  

Witam, jestem 28 letnim mężczyzną w związku z dziewczyną młodszą o 5 lat. 

Jestem w związku od grudnia 2017 a spotykamy się od października 2017. Problem pojawił się dwa tygodnie temu. Zrobiłem coś bardzo nieodpowiedzialnego i tym samym uraziłem moją dziewczynę. Opiszę sytuację. Kochaliśmy się późnym wieczorem. W pewnym momencie okazało się, że nie mam na sobie prezerwatywy. Myślałem, że zsunęła mi się obok i po prostu założyłem nową. Rano się okazało, że nigdzie jej nie ma, więc możliwość była jedna - została w mojej dziewczynie. Jaki ja byłem głupi, że nie pomyślałem, o tym, żeby zobaczyć czy nie została. Rano zachowałem się jak ostatni dupek, bo powiedziałem jej o tym rano, odwiozłem ją do niej i sam jak debil pojechałem na uczelnię zamiast z nią zostać. Nie dziwię się, że się na mnie zezłościła i straciła zaufanie. To pierwszy błąd jaki popełniłem i nie mogę sobie z tym poradzić. Problem jest na tyle złożony, że jest możliwość wpadki, ale z wyliczeń nic nie powinno się stać. Moja dziewczyna chce to sprawdzić, ale nie chce, żebym przy niej był. Mówi, że jak się okaże, że jest w ciąży to ucieknie bez słowa. Nikomu o tym nie powie, po prostu ucieknie. Strasznie się boję, bo nie wiem co robić. Przeżywam to strasznie.

Staram się z nią rozmawiać, zapewniać, że popełniłem błąd i bardzo żałuję. Mówię, żeby nie uciekała, bo to nie rozwiąże problemu. Nie wiem co mam jeszcze zrobić. 

Myślę, żeby powiedzieć o tym jej przyjaciółce, ale czy to nie będzie za duże narzucanie się. Nie mam kontaktu do jej rodziców. 

Co mogę zrobić?

Jak ją powstrzymać od ewentualnej ucieczki?

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.