Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

pdpd2011

Niszczenie relacji w związku

Recommended Posts

Cześć wszystkim. Potrzebuję pomocy. Otóż problem tkwi we mnie i nie wiem jak sobie z nim poradzić. Przez to cierpi moja relacja z partnerem. A więc chodzi o to, że jestem bardzo emocjonalna. Nerwowa, łatwo mnie zdenerwowac. Na początku związku wiadomo, nie pokazywałam tak tego. Ale teraz jak mieszkam razem z partnerem denerwuje się dosłownie o wszystko. Nie potrafię rozmawiać o czymś na spokojnie. Partner wiele razy mowil mi, że nie ma ochoty ze mną rozmawiać bo jestem zbyt nerwowa. Nie umiem nad sobą panować. A drugi problem który rujnuje mój związek.. To zazdrość. I moim zdaniem chorobliwa zazdrość. O każdą kobietę, nawet o dziewczyny jego kolegów. Po prostu myślę sobie, że on uważa, że są lepsze, mądrzejsze, ładniejsze itd.. Wkurza mnie to jak on się z nimi śmieje. Bo ze mną bardzo rzadko. Często mu robię za to jazdy typu "jak ci nie odpowiadam to zmień sobie na taką jak twoi koledzy mają" Generalnie przez to moje zachowanie bardzo się oddaliliśmy od siebie. Nie ma tej chemii między nami co kiedyś. I wiem, że to przez moje zachowanie. Proszę, powiedzcie mi co ja mam zrobić, jak się zmienić? Jak uratować naszą relacje? Jak sprawić by był we mnie zakochany tak jak kiedyś? Próbowałam się zmienić ale na marne... Proszę o jakiekolwiek rady, które mi pomogą. Bardzo go kocham i nie chce zeby mnie zostawił przez to, że jestem nerwowa i zazdrosna... 

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za odpowiedzi. 

Link to comment
Share on other sites

Mam identyczne zaburzenia, z tym że moje są jeszcze bardziej pogłębione. Myślę, że dla nas obu najlepsza jest wizyta u psychologa. Jeżeli bardzo ci zależy, nie bój się sięgnąć po pomoc. Wiem z przykładu mojego chłopaka, że na takiej wizycie możesz dowiedzieć się o sobie rzeczy, o których nie miałaś pojęcia, że w tobie siedzą i dopiero kiedy je rozwiążesz uporasz się z problemem na którym ci zależy. Ja już zbieram na wizytę tobie też polecam :)

Link to comment
Share on other sites

Jak z mema "podobno jesteś zazdrosna suka ;tak to prawda; a powiedz coś po zazdrosno sukowemu ; a niech ci to kur*a ta twoja szmata powie " jakbym z eks rozmawiał. Nie da się się żyć w tak chorej atmosferze napięcia gdy partnerka jest niczym tykajaca bomba zegarowa , dopóki coś się nie zmieni to nie przewiduje scenariuszu rodem z Hollywood.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.