Jump to content

Moj parter to hazardzista


Recommended Posts

Mam na imię Anna, mam 28 lat, mieszkam w Anglii ze swoim chłopakiem Grzegorzem (36lat). Jesteśmy razem 5 lat. 

Grzesiek miał duży problem z hazardem. Obstawiał mecze piłkarskie i grał w pokera w kasynach. przegrał wszystkie swoje pieniądze a następnie ukradł moje i tez je przegrał. Oboje ciężko pracujemy a nie mieliśmy na chleb, dosłownie ... narobił ogromnych długów do teraz je spłacamy. Do tego jest gruby i ma choroby skórne wiec ma kompleksy i potrafi być nieznośny z tego powodu. Doszliśmy do porozumienia, zabrałam i kontrolowałam jego karty, wydatki, wychodzenia, SMS - ogółem wszystko przez pół roku. I mu minęło, miliony rozmów, wszystko było ok. Mieliśmy szczęśliwe pół roku aż do wczoraj kiedy ukradł mi kartę i zrobił to samo.... od stycznia obstawiał kupony, tym razem ukrył wszystko idealnie, nic bym nie wiedziała jeśli nie ukradł by mi karty.  

Co ja mam z nim zrobić? Mam go zostawić? Dodam ze aktualnie jest chory, jest po dwóch operacjach i czeka na trzecia bo przez swoje nawyki żywieniowe ma dziury w jelitach. Ja czuje się tak jak by mnie ktoś pobił. Jestem tak zawiedziona tym co się stało ze nie mogę sobie z tym poradzić. Postanowiłam go zostawić i jest mi tak przykro ze nie dam rady, a z drugiej strony wiem ze nie mam z nim przyszłości. Wydaje mi się również ze on ma depresje. A ja jestem z natury melancholikiem i nie potrafię sama być szczęśliwa a co dopiero kogoś uszczęśliwiać ...

Poradzcie prosze

Anna 

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się i zdaje sobie sprawę z tego  tylko jest jeden problem - nie mamy pieniędzy bo je przegrał ... wiec nie stać ani mnie ani jego żeby isc na terapie, mogę pożyczyć pieniądze ale nie chce po raz kolejny wpadać w długi z jego powodu

Link to comment
Share on other sites

Szanowna Pani,

warto skontaktować się z telefonem zaufania, w którym specjaliści zapoznają się z sytuacją i udzielą wskazówek.

Telefon zaufania dla osób z uzależnieniami behawioralnymi 801 889 880
Konsultacje telefoniczne prowadzą specjaliści Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Telefon czynny jest codziennie, także w weekendy, w godzinach od 17 do 22.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Jakie metody mogą zwiększyć nasze osiągi wtedy, gdy działania wymagają korzystania z pamięci, związane są z uczeniem się?
    
    
  • 0 comments
   Jak uwolnić się od przymusu, nałogu konsumpcji treści dla dorosłych, w jaki sposób odzyskać wolność.
    
    
  • 0 comments
   Psychologia w praktyce - jak zerwać z nałogiem.
    
  • 0 comments
   Podcast psychologiczny o tym, jak uleczyć złamane serce i mądrze otworzyć się na nowy związek: 
    
  • 0 comments
   Nie mam czasu na niemiłość, a ty? To nie są dobre czasy dla związków. Socjolodzy mówią o epidemii samotności. Psycholodzy alarmują, że żyjemy w kulturze narcyzmu i tym samym toksycznych relacji, w których królują nadużycia, egoizm, kłamstwa i manipulacje. Sytuację pogarsza fakt, że różne środowiska obwiniają się wzajemnie. Jak znaleźć miłość we współczesnym zagmatwanym, zagonionym świecie, w dobie szalejących zmian społecznych - na rynku towarzyskim popsutym przez aplikacje randkowe? Dowiedz się w kursie online: https://ocalsiebie.pl/kurs/ 
    

   Sprawdź kurs online - jak znaleźć miłość: https://ocalsiebie.pl/kurs/
    
   Cierpliwość w poszukiwaniu miłości jest kluczem do znalezienia prawdziwej, głębokiej więzi z drugą osobą. W życiu pełnym pośpiechu i natłoku bodźców łatwo stracić z oczu istotę budowania trwałych relacji. Szukając partnera, który będzie naszym dopełnieniem, warto dać sobie czas na poznanie różnych osób i odkrycie ich prawdziwych wartości. Czasem miłość przychodzi, gdy najmniej się tego spodziewamy, dlatego warto zachować otwarty umysł i serce na każdym etapie tego fascynującego procesu.
   Znalezienie odpowiedniego partnera do związku to nie tylko kwestia przypodobania się komuś czy podobnych zainteresowań. To także zdolność do wzajemnego zrozumienia, akceptacji i wsparcia w trudnych chwilach. Wybierając swojego towarzysza życiowego, warto kierować się nie tylko emocjami, ale także refleksją nad tym, czy nasze wartości, cele i plany życiowe są zgodne. Dobrze dobrany partner potrafi nie tylko uświetnić nasze najlepsze momenty, ale także być oparciem w ciężkich sytuacjach, co czyni naszą relację jeszcze bardziej wartościową.
   Kluczową kwestią w budowaniu udanej relacji jest troska o to każdego dnia. Niezależnie od tego, czy jesteśmy razem od kilku miesięcy czy kilkudziesięciu lat, ważne jest, aby stale pielęgnować więź, rozwijać się razem i szanować potrzeby partnera. Komunikacja, empatia i gotowość do kompromisu to fundamenty trwałego związku, który przetrwa nawet największe burze życiowe. Inwestowanie czasu i wysiłku w budowanie dobrej relacji z partnerem przynosi nie tylko wzajemną satysfakcję, ale także owoce w postaci głębokiej więzi i wspólnego szczęścia dzięki zaspokojeniu ważnych potrzeb psychologicznych. 
    
   Słowa kluczowe: jak stworzyć związek, dobór partnerski, relacje, związki, związek uczuciowy, relacja, gdzie i jak znaleźć partnera, jakiego szukać partnera, jak znaleźć mężczyznę do związku, w jaki sposób znaleźć kobietę do związku, kryteria doboru partnera, poszukiwanie miłości, małżeństwo, narzeczeństwo, relacja partnerka, miłość z prawdziwego zdarzenia, wysokojakościowa relacja, psychologia doboru partnerskiego, psychologia relacji, porady psychologiczne, psycholog online, porady psychologa.


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.