Jump to content

Niepotrzebna zazdrość ...


Ania12

Recommended Posts

Witam mam 31l samotna mama . Pisze bo chciałam się doradzić . Od stycznia spotykam się ze starszym mężczyzną ale mnie to nie przeszkadza. Od początku naszej znajomości  było naprawde fajnie dogadywaliśmy się było naprawdę super podniósł  mnie z dołka ..ale 2miesiace temu gdzie poprostu przez jeden mój glubi błąd (nie zdradziłam go) się pozmienialo.Teraz przez ten błąd  Traktuje mnie inaczej ma do mnie pretensje o to że tak postąpiłam nie mówiąc mu o tym. Wypomina mi ciągle ten błąd przez to traktuje mnie ozięble fakt spotykamy się nadal ale nie ma tej dobrej relacji co była na początku. On w przeszłości też nie był święty też miał różne grzeszki na sumieniu. Ostatnio też pomimo tej sytuacji stałam się o niego zazdrosna wiem że nie powinnam tak bo to psuje naszą relację ale tak jest.. Jak mam tą zazdrość pokonać by nie popsuć tej naszej relacji do końca. Wiem że niejestem w jego oczach lalka barbie może przez to się wzięła ta moja zazdrość niewiem. Proszę o jakąś radę .dodam że ostatnio napisał że po tej sytuacji co się wydazyla mógł mnie zostawić i teraz żałuję tego że tak nie zrobił poprostu przez to czuję się jak piąte koło u wozu. Co mam z tym zrobić by moja zazdrość nie zniszczyła tej naszej znajomości. 

Link to comment
Share on other sites

Czy możesz napisać na czym polegał ten błąd? Żeby nie być zazdrosną to trzeba nad sobą popracować, od tak tego nie zmienisz ale możesz tego nie okazywać po prostu. Może jak zrozumiesz że przez okazywanie więcej tracisz niż zyskujesz to Cię jakoś zmotywuje.

Link to comment
Share on other sites

Poprostu rozeszło się o pożyczenie jednej rzeczy  wiem może to zabrzmi smiesznie ale rozeszło się o walizke. Moja jak na zlosc się  popsuła a nie miałam czasu kupić nowej niesety. przed wyjazdem, który mieliśmy parę di po tym zdarzeniu . Po powrocie zrobił mi ostra wymianę zdań czemu mu nie powiedziałam że napisałam do byłego przyjaciela o ta rzecz. Ja tylko napisałam się spytać nic więcej , dla mnie blacha a zrobił taka aferę że jakby to chodziło o coś poważnego .Dziękuję za odpisanie dla mnie to dużo znaczy. 

Link to comment
Share on other sites

No mysle ze przesadzil z reakcja, a Ty dalas sobie wmówić że to był Twój błąd. Nie, nie byl.. nie zrobilas nic co mogloby zaszkodzic waszemu zwiazkowi. Posiadanie znajomych i utrzymywanie z nimi relacji czy wspolna pomoc nie jest niczym zlym i tego sie trzymaj. Dostosowujac sie do jego niezdrowych zasad nie uratujesz zwiazku, przeciwnie- bedzie tylko gorzej.

Edited by Dżasta
Link to comment
Share on other sites

Też niewiem co mam myśleć jak mi napisał że mógł po tym  zdarzeniu zrezygnować i że teraz zaczyna żałować że tego nie zrobil. On też nie był swiety. Też ma swoje grzechy których też mnie się nie podobają ale jak mu mówię o tym to odrazu ,że jestem głupia itp. Fakt patrząc kilka miesięcy w tył to na początku się z nim czułam dobrze ,że jestem coś warta a teraz to sama się zastanawiam co robić ,wiem że on jest kobieciarzem i że zdarza mu się pisać do innych a on się wypiera tego. Poprostu nie chce zepsuć tego przez zazdrość ,z którą będę walczyła dzięki Pani . Czasem myślę że mimo że się spotykamy to ta nasza znajomość gdzieś ulatuje .. Dziękuję za dobre slowa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Jakie metody mogą zwiększyć nasze osiągi wtedy, gdy działania wymagają korzystania z pamięci, związane są z uczeniem się?
    
    
  • 0 comments
   Jak uwolnić się od przymusu, nałogu konsumpcji treści dla dorosłych, w jaki sposób odzyskać wolność.
    
    
  • 0 comments
   Psychologia w praktyce - jak zerwać z nałogiem.
    
  • 0 comments
   Podcast psychologiczny o tym, jak uleczyć złamane serce i mądrze otworzyć się na nowy związek: 
    
  • 0 comments
   Nie mam czasu na niemiłość, a ty? To nie są dobre czasy dla związków. Socjolodzy mówią o epidemii samotności. Psycholodzy alarmują, że żyjemy w kulturze narcyzmu i tym samym toksycznych relacji, w których królują nadużycia, egoizm, kłamstwa i manipulacje. Sytuację pogarsza fakt, że różne środowiska obwiniają się wzajemnie. Jak znaleźć miłość we współczesnym zagmatwanym, zagonionym świecie, w dobie szalejących zmian społecznych - na rynku towarzyskim popsutym przez aplikacje randkowe? Dowiedz się w kursie online: https://ocalsiebie.pl/kurs/ 
    

   Sprawdź kurs online - jak znaleźć miłość: https://ocalsiebie.pl/kurs/
    
   Cierpliwość w poszukiwaniu miłości jest kluczem do znalezienia prawdziwej, głębokiej więzi z drugą osobą. W życiu pełnym pośpiechu i natłoku bodźców łatwo stracić z oczu istotę budowania trwałych relacji. Szukając partnera, który będzie naszym dopełnieniem, warto dać sobie czas na poznanie różnych osób i odkrycie ich prawdziwych wartości. Czasem miłość przychodzi, gdy najmniej się tego spodziewamy, dlatego warto zachować otwarty umysł i serce na każdym etapie tego fascynującego procesu.
   Znalezienie odpowiedniego partnera do związku to nie tylko kwestia przypodobania się komuś czy podobnych zainteresowań. To także zdolność do wzajemnego zrozumienia, akceptacji i wsparcia w trudnych chwilach. Wybierając swojego towarzysza życiowego, warto kierować się nie tylko emocjami, ale także refleksją nad tym, czy nasze wartości, cele i plany życiowe są zgodne. Dobrze dobrany partner potrafi nie tylko uświetnić nasze najlepsze momenty, ale także być oparciem w ciężkich sytuacjach, co czyni naszą relację jeszcze bardziej wartościową.
   Kluczową kwestią w budowaniu udanej relacji jest troska o to każdego dnia. Niezależnie od tego, czy jesteśmy razem od kilku miesięcy czy kilkudziesięciu lat, ważne jest, aby stale pielęgnować więź, rozwijać się razem i szanować potrzeby partnera. Komunikacja, empatia i gotowość do kompromisu to fundamenty trwałego związku, który przetrwa nawet największe burze życiowe. Inwestowanie czasu i wysiłku w budowanie dobrej relacji z partnerem przynosi nie tylko wzajemną satysfakcję, ale także owoce w postaci głębokiej więzi i wspólnego szczęścia dzięki zaspokojeniu ważnych potrzeb psychologicznych. 
    
   Słowa kluczowe: jak stworzyć związek, dobór partnerski, relacje, związki, związek uczuciowy, relacja, gdzie i jak znaleźć partnera, jakiego szukać partnera, jak znaleźć mężczyznę do związku, w jaki sposób znaleźć kobietę do związku, kryteria doboru partnera, poszukiwanie miłości, małżeństwo, narzeczeństwo, relacja partnerka, miłość z prawdziwego zdarzenia, wysokojakościowa relacja, psychologia doboru partnerskiego, psychologia relacji, porady psychologiczne, psycholog online, porady psychologa.


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.