Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Recommended Posts

Dzień dobry. 

Dwa lata temu zdradzilem swoją dziewczynę, która po części nas nakryla bo widziała jak wychodzimy razem z toalety. Nie brnalem w to i się przyznałem, ublagalem druga szansę. Minęło dwa lata i mimo tego, że ze wzlotami i upadkami to jesteśmy razem, radzimy sobie. 

 

Problem jest następujący. Kobieta z którą zdradzilem dziewczyne przyjaźni się z naszymi przyjaciółmi i do tego mieszka bardzo blisko. Mimo tego, że staram się jej unikać, często na nią wpadamy. Nie rozmawiamy że sobą - jesteśmy wspólnie z dziewczyna tak jakby obrażeni na nią. Jednak tak się nie da. Jesteśmy prawie sąsiadami więc musimy się unikać. Podobnie jest z wypadami że znajomymi. Czasem na siebie wpadamy mimo tego, że bardzo często rezygnuje wiedząc, że ona tam będzie. To wszystko przez to, że nawet nie jestem w stanie pomyśleć co wtedy czuje moja dziewczyna jak spotykamy tamta. 

Dłużej się tak nie da. Nie mam pomysłu. Czy jakaś wspólna rozmowa, spotkanie naszej trójki w ramach kolejnych przeprosin z mojej strony będzie zdrowym posunięciem w celu rozładowania napięcia? Czy raczej to zły pomysł? A może jakiś inny? 

Pomocy! 

Edited by truskawka108
Link to comment
Share on other sites

Ale po co to wywlekac od nowa..

Taka sytuacje stworzyles i teraz ponosisz konsekwencje, podejrzewam ze nie fajnie czujesz sie wobec tamtej dziewczyny bo zachowujesz sie jak to nazwales jakbys byl obrazony(choc nie jestes w rzeczywistosci)... tylko na co? Przeciez to Ty podjales decyzje o zdradzeniu swojej dziewczyny ,sasiadka Cie do tego nie zmusila.. i tak juz jestes w jej oczach totalnym palantem (sory za okreslenie) no ale nie sadze zeby miala dobre zdaniezdani o Tobie po tym jak ja potraktowales "jednorazowo". Lepiej to zostawic tak jak jest, one sobie w ramiona nie padna, Ty tez juz czasu nie cofniesz zeby jakos zachowac twarz w calej tej sytuacji a mozesz jedynie rozdrapac stare rany i jeszcze pogorszyc sytuacje. Taki moj punkt widzenia a zrobisz jak uwazasz.

Edited by Dżasta
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.