Jump to content

Recommended Posts

Dzień dobry. 

Dwa lata temu zdradzilem swoją dziewczynę, która po części nas nakryla bo widziała jak wychodzimy razem z toalety. Nie brnalem w to i się przyznałem, ublagalem druga szansę. Minęło dwa lata i mimo tego, że ze wzlotami i upadkami to jesteśmy razem, radzimy sobie. 

 

Problem jest następujący. Kobieta z którą zdradzilem dziewczyne przyjaźni się z naszymi przyjaciółmi i do tego mieszka bardzo blisko. Mimo tego, że staram się jej unikać, często na nią wpadamy. Nie rozmawiamy że sobą - jesteśmy wspólnie z dziewczyna tak jakby obrażeni na nią. Jednak tak się nie da. Jesteśmy prawie sąsiadami więc musimy się unikać. Podobnie jest z wypadami że znajomymi. Czasem na siebie wpadamy mimo tego, że bardzo często rezygnuje wiedząc, że ona tam będzie. To wszystko przez to, że nawet nie jestem w stanie pomyśleć co wtedy czuje moja dziewczyna jak spotykamy tamta. 

Dłużej się tak nie da. Nie mam pomysłu. Czy jakaś wspólna rozmowa, spotkanie naszej trójki w ramach kolejnych przeprosin z mojej strony będzie zdrowym posunięciem w celu rozładowania napięcia? Czy raczej to zły pomysł? A może jakiś inny? 

Pomocy! 

Edited by truskawka108
Link to comment
Share on other sites

Ale po co to wywlekac od nowa..

Taka sytuacje stworzyles i teraz ponosisz konsekwencje, podejrzewam ze nie fajnie czujesz sie wobec tamtej dziewczyny bo zachowujesz sie jak to nazwales jakbys byl obrazony(choc nie jestes w rzeczywistosci)... tylko na co? Przeciez to Ty podjales decyzje o zdradzeniu swojej dziewczyny ,sasiadka Cie do tego nie zmusila.. i tak juz jestes w jej oczach totalnym palantem (sory za okreslenie) no ale nie sadze zeby miala dobre zdaniezdani o Tobie po tym jak ja potraktowales "jednorazowo". Lepiej to zostawic tak jak jest, one sobie w ramiona nie padna, Ty tez juz czasu nie cofniesz zeby jakos zachowac twarz w calej tej sytuacji a mozesz jedynie rozdrapac stare rany i jeszcze pogorszyc sytuacje. Taki moj punkt widzenia a zrobisz jak uwazasz.

Edited by Dżasta
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Jakie metody mogą zwiększyć nasze osiągi wtedy, gdy działania wymagają korzystania z pamięci, związane są z uczeniem się?
    
    
  • 0 comments
   Jak uwolnić się od przymusu, nałogu konsumpcji treści dla dorosłych, w jaki sposób odzyskać wolność.
    
    
  • 0 comments
   Psychologia w praktyce - jak zerwać z nałogiem.
    
  • 0 comments
   Podcast psychologiczny o tym, jak uleczyć złamane serce i mądrze otworzyć się na nowy związek: 
    
  • 0 comments
   Nie mam czasu na niemiłość, a ty? To nie są dobre czasy dla związków. Socjolodzy mówią o epidemii samotności. Psycholodzy alarmują, że żyjemy w kulturze narcyzmu i tym samym toksycznych relacji, w których królują nadużycia, egoizm, kłamstwa i manipulacje. Sytuację pogarsza fakt, że różne środowiska obwiniają się wzajemnie. Jak znaleźć miłość we współczesnym zagmatwanym, zagonionym świecie, w dobie szalejących zmian społecznych - na rynku towarzyskim popsutym przez aplikacje randkowe? Dowiedz się w kursie online: https://ocalsiebie.pl/kurs/ 
    

   Sprawdź kurs online - jak znaleźć miłość: https://ocalsiebie.pl/kurs/
    
   Cierpliwość w poszukiwaniu miłości jest kluczem do znalezienia prawdziwej, głębokiej więzi z drugą osobą. W życiu pełnym pośpiechu i natłoku bodźców łatwo stracić z oczu istotę budowania trwałych relacji. Szukając partnera, który będzie naszym dopełnieniem, warto dać sobie czas na poznanie różnych osób i odkrycie ich prawdziwych wartości. Czasem miłość przychodzi, gdy najmniej się tego spodziewamy, dlatego warto zachować otwarty umysł i serce na każdym etapie tego fascynującego procesu.
   Znalezienie odpowiedniego partnera do związku to nie tylko kwestia przypodobania się komuś czy podobnych zainteresowań. To także zdolność do wzajemnego zrozumienia, akceptacji i wsparcia w trudnych chwilach. Wybierając swojego towarzysza życiowego, warto kierować się nie tylko emocjami, ale także refleksją nad tym, czy nasze wartości, cele i plany życiowe są zgodne. Dobrze dobrany partner potrafi nie tylko uświetnić nasze najlepsze momenty, ale także być oparciem w ciężkich sytuacjach, co czyni naszą relację jeszcze bardziej wartościową.
   Kluczową kwestią w budowaniu udanej relacji jest troska o to każdego dnia. Niezależnie od tego, czy jesteśmy razem od kilku miesięcy czy kilkudziesięciu lat, ważne jest, aby stale pielęgnować więź, rozwijać się razem i szanować potrzeby partnera. Komunikacja, empatia i gotowość do kompromisu to fundamenty trwałego związku, który przetrwa nawet największe burze życiowe. Inwestowanie czasu i wysiłku w budowanie dobrej relacji z partnerem przynosi nie tylko wzajemną satysfakcję, ale także owoce w postaci głębokiej więzi i wspólnego szczęścia dzięki zaspokojeniu ważnych potrzeb psychologicznych. 
    
   Słowa kluczowe: jak stworzyć związek, dobór partnerski, relacje, związki, związek uczuciowy, relacja, gdzie i jak znaleźć partnera, jakiego szukać partnera, jak znaleźć mężczyznę do związku, w jaki sposób znaleźć kobietę do związku, kryteria doboru partnera, poszukiwanie miłości, małżeństwo, narzeczeństwo, relacja partnerka, miłość z prawdziwego zdarzenia, wysokojakościowa relacja, psychologia doboru partnerskiego, psychologia relacji, porady psychologiczne, psycholog online, porady psychologa.


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.