Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Proszę o pomoc


Oliwiakk
 Share

Recommended Posts

Wiem że jest to od 18 lat ale Proszę o pomoc bo już naprawdę nie daje rady. Jestem Oliwia i mam 16 lat. Kiedyś byłam nieśmiała ale  otwarta  miała przyjaciół. Od 3 lat rozmawiam jedynie z siostrami mama i babcia chociaż to nie szczere rozmowy. Niemam z kim normalnie po rozmawiać każdy traktuje mnie jak debila, co się dziwić jak tak się zachowuje. Stresuje się zakupami w sklepie i powiedzeniem dzień dobry cioci. Gdy spędzałam czas w szkole sama,  nauczycielka i moja mama stwierdziły autyzm -_- . . U psychologa byłam kilka razy ,dostałam tabletki i mam fobie społeczna. Gówno się poprawiło jest caraz gorzej to już raczej jest depresja . W szkole każdy mnie traktuje jak niepełnosprawna,  . Niedługo idę do  technikum, wtedy może będę miała nowa szansę. Jak będzie tak jak teraz to już niesamowite rady. Psycholog nic nie daje , niema z kimś porozmawiać nikt mnie nierozumie, w internecie niema z kim . Proszę o pomoc może ktoś mi powie co zrobić jak się za to zabrać? 

Edited by Oliwiakk
Link to comment
Share on other sites

Hmm, no to może zmień psychologa. Może być tak że ten akurat do Ciebie nieumiejętnie przemawia.. czasem tak bywa. Poza tym pamiętaj że dorastasz, burza hormonów i te sprawy 😉 jako nastolatka miałam dokładnie tak samo i przeszło z czasem - po prostu wyrosłam z tego. Dużo pomoże robienie tego czego się tak lękasz np mówienie cioci dzień dobry a potem z czasem zagaj jakąś rozmowe. Zobaczysz że to tylko Twoja wyobraźnia płata Ci figla 😉

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.