Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Zranione uczucia i dylemat


Recommended Posts

Cześć, nazywam się Monika i mam 21 lat jestem studentką na drugim roku. Przez ponad 2 lata rozmawiałam i spotykałam się z pewnym chłopakiem. Była to dość specyficzna relacja, ponieważ bywało tak, że przez tydzień, czasami dwa a czasami nawet miesiąc nie mieliśmy kontaktu, ale później rozmawialiśmy jak gdyby nigdy nic. Oczywiście męczyło mnie to, bo nie wiedziałam na czym stoję dlatego zwróciłam na to uwagę i przez pewien czas rozmawialiśmy codziennie. No właśnie przez pewien czas... wydawało się, że jesteśmy bardzo blisko mimo, iż nie spotykaliśmy się bardzo często. Jednakże pewnego razu, gdy byliśmy na wspólnej imprezie, on za dużo wypił i wtedy powiedział mi, że mu na mnie zależy (wcześniej tego nigdy nie mówił, bo traktowaliśmy to jako relacje przyjacielską) ale też, że chce mnie tylko "zaliczyć", próbowałam to sobie jakoś tłumaczyć ale bardzo mnie to zabolało(oczywiście też nie przeprosił), więc w październiku dwa lata temu napisałam mu aby dał mi spokój i oczywiście przestał się odzywać. W kwietniu zeszłego roku wysłał mi życzenia na święta ale odpisałam jedynie, że "dziękuję" i na tym rozmowa się urwała. Od tego czasu nie mam kontaktu (poza tym, że piszemy sobie życzenia urodzinowe na FB), jednak czuje, że mi go brakuje i mimo, że to nie była idealna relacja chyba wciąż mi na nim zależy i za nim tęsknię. Mam wrażenie, że po prostu się zakochałam ale nie wiem co on czuje i po prostu boję się odrzucenia. Od tego czasu z nikim nie byłam bo po prostu nie potrafię zapomnieć o tym, co się wydarzyło. Chciałabym prosić o poradę, co mam w tej sytuacji zrobić ? Czy spróbować napisać życzenia w święta i spróbować odnowić znajomość, czy dać sobie z nim spokój i iść do psychologa na terapię? Proszę o pomoc, bo biję się z myślami już bardzo długo a wciąż nie wiem co powinnam zrobić.. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.04.2019 o 13:17, Zwariowanaana napisał:

powiedział mi, że mu na mnie zależy ale też, że chce mnie tylko "zaliczyć"

Na co dzień zamknięty, po alkoholu puściły blokady i powiedział czego od Ciebie na prawdę chce.

Ja bym sobie odpuścił na Twoim miejscu, na pewno stać Cie na kogoś lepszego tylko w siebie uwierz. Skup się na sobie, rozwijaj się a na pewno będzie grono chętnych by Cie poznać. Popracuj nad samooceną i wszystko będzie dobrze a temu Panu podziękuj :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.