Jump to content

Podglądanie matki przez jej zaborczosc


Recommended Posts

Witam mam problem,mam 24 lat, jestem od roku w związku mając 19-20 lat przez zaborczość matki, nie przygotowanie do życia i narzucanie jej jakiś przekonań nie umiałem znaleźć kobiety.

Miałem problem z tym że porno uważałem za sztuczne i chciałem poznać prawdziwa kobiecość a jedyna kobieta w moim życiu była matka. Po kryjomu nagrywałem ją jak była pod prysznicem i teraz będąc w związku z kobieta z którą chce spędzić resztę życia wpływa to na związek. Chciałem o tym zapomnieć i wymazać z pamięci lecz filmy zostały gdzieś  na dysku i przypadkiem znalazła je moja kobieta. Chcę zamknąć temat i porozmawiać z matką. Nie widzę w niej obiektu pożądania jedynie była to czysta ciekawość a przez to była i jest zaborcza była ona jedyna kobieta w moim życiu do czasu aż poznałem swoją przyszła żonę. Partnerka teraz twierdzi że podnieca się na samą myśl o swojej matce a to jest nie prawda. Dlatego chcę zamknąć ten temat z matką. Pomóżcie 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.