Jump to content

Mąż ma inną


Recommended Posts

 Mój mąż (którego bardzo kocham) ma romans. Nie mamy dzieci dopiero niedawno zaczęliśmy się starać a bardzo ich pragnę.Po przyłapaniu go na zdradzie załamałam się psychicznie. Poprosiłam go ( spokojną rozmową) że nie chcę rozwodu jestem grubo po 30. Dał mi do zrozumienia że woli być ze mną ale jednocześnie widzę że nie urywa kontaktu z tą drugą. Prosiłam go już kilka razy żeby dał nam szansę że bez niego nie będę mieć już dzieci jestem introwetyczką. Bardzo chcę żeby ze mną został i się nam ułożyło. Mówi że mnie kocha i uprawiamy regularny sex ale mimo to ja żyję w zawieszeniu bo nie dostalam jeszcze deklaracji że z nią zerwał definitywnie. Nie mam komu się zwierzyć żyje z tym brzemieniem sama.
 

Link to comment
Share on other sites

Zadam pytanie Tobie bacza1: chcesz żyć w tej niepewności? Jeśli zdradził raz, masz przecież świadomość, że zrobi to ponownie. Wiek nie ma znaczenia, a lat 30 to bardzo młody wiek i na pewno dla kobiety. Uważasz, że gdy pojawi się potomstwo mąż się zmieni? Chcesz wszystko na siłę? Jest z Tobą a jednak nie zerwał kontaktu z inną…

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Małgorzata ma rację.Jeśli mąż nie zerwał kontaktu z tamtą osobą,to tego nie zrobi, tym bardziej,że wie jak Tobie zależy i ,że boisz się żyć bez niego. Na pewno dziecko w tym momencie to zły pomysł.Postaw sprawę jasno,albo tamtą albo Ty. Jesteś młoda,jeszcze znajdziesz mężczyznę , który będzie Cię kochał i szanował tak,jak na to zasługujesz,a dziecko urodzić można i później. Przemyśl to dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.