Jump to content

SzaraMysz

Recommended Posts

Witam serdecznie. 

Potrzebuję pomocy, a nie wiem do kogo się z tym zwrócić. Chodzi o to, że dowiedziałam się, że mój partner wchodzi na seks kamerki. Zawsze miał duży temperament, ja nie unikałam seksu, chyba że byłam na prawdę zmęczona po pracy. Gdy miałam ciężki tydzień i nie miałam ochoty na zbliżenia oddalał się ode mnie, nie rozmawiał ze mną a gdy zapytałam o co chodzi zawsze twierdził że "o nic" a po jakimś czasie wypominał mi, że nie chcę nic od niego. Zorientowałam się, że zawsze ma na mnie ochotę gdy wcześniej naogląda się nagich obcych kobiet na seks kamerkach a potem chce ze mną robić to co zobaczył w internecie. Wtedy czuję okropne obrzydzenie, smutek i niechęć do niego i do samej siebie. Czuję się brzydka i niepotrzebna. Nie mogę z nim porozmawiać bo albo unika tematu, albo wini mnie. Co robić? Proszę o pomoc 

Link to comment
Share on other sites

Zdajesz sobie sprawę, że on w pewien sposób wykorzystuje ciebie? Odpowiada ci taki partner?

Nie zmienisz jego nawyków, a poważna rozmowa skończy się tym, że on nadal będzie siedział na kamerkach bo to dla niego silny bodziec. Możesz z nim porozmawiać, a on ci zapewni ,,to już ostatni raz,, ale skąd będziesz miała pewność, że po kryjomu nie będzie znów wracał do tych bodźców.

Możesz rzucić kawe na ławe, basta ale coś myślę, że to nie zmieni nic na dłuższą metę, bo on potrzebuje stymulatora a ty z tego korzystasz mając później wyrzuty sumienia, bo potrzebuje innej aby zabrać się za ciebie.

Po co ci taki partner? ale zostaniesz przy nim, zapragniesz pomóc mu mimo, że ciebie wykorzystuje - takie jest moje zdanie.

Link to comment
Share on other sites

Powoli zaczynam zdawać sobie z tego sprawę, mimo że często wypieram tę myśl tłumacząc sobie to tym, że mężczyźni tacy są. Że potrzebują czegoś innego niż kobiety a na koniec wydaje mi się, że to ja jestem wszystkiemu winna. Czuję się zdradzana, choć dzieje się to wirtualnie. 

Link to comment
Share on other sites

Mój wcześniejszy post zabrzmiał, jak atak na ciebie lub hejtowanie. Jeżeli tak pomyślałaś to przepraszam, ale wiem jacy są faceci, jak się zachowują będąc w związku. Nie chodzi mi o to, aby ciebie hejtować ale po prostu musisz zrozumieć, że on ciebie wykorzystuje dla własnych przyjemności.

Nie czuj się winna za to, że on znalazł takie bodźce do większego podniecenie. U niektórych facetów jest to powszechne i nie tylko ty masz z tym problem, ale niestety natrafiałaś na takiego a to jest niemały problem.

Zdradzanym można być nawet wirtualnie, a ten temat nie jest mi obcy.

Pytanie jest co dalej?

Edited by Slavko86
Link to comment
Share on other sites

Nie odebrałam tego za hejt. Dziękuję za odpowiedź i jestem bardzo wdzięczna za te słowa. Po prostu sama jestem zagubiona w tej sytuacji i nie mam pojęcia co dalej, bo moja psychika jest bardzo słaba. Kocham go ponad wszystko, ale od jakiegoś czasu wydaje mi się, że nie jestem dla niego ważna tak jak na początku. Znamy się 5 lat i wiemy o sobie praktycznie wszystko. Nie chcę go porzucać, z drugiej strony nie jest mi lekko. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.