Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

klamstwa o przeszlosci seksualnej żony


Recommended Posts

Jak sobie poradzić z kłamstwami mojej żony na temat przeszłości seksualnej? Przy luźnych rozmowach kiedy ona pyta o moja przeszłości ja bez oporów , szczerze mówię jej o wszystkim co było. Natomiast ona ciągłe zmienia fakty i kręci. Potem mówi, że już nic nie ukrywa i za jakiś czas Kiedy romawiamy o czymś znowu mówi coś nowego i znowu mówi że to już wszystko i tak w koło od 10 lat naszej znajomości i kilku lat po ślubie.
Dla mnie ważne jest to co jest teraz ponieważ przeszłość nie ma dla mnie znaczenia jeśli oczywiście szczerze się o niej rozmawia. Meczy mnie nie co Ona robiła kiedyś tylko sam fakt kłamstw i braku zaufania. Ja Ją kocham bardzo i nigdy nie dałem jej powodów żeby myślała inaczej. A jej Kocham Cię traci na wartości dlatego, że nie potrafi mi zaufać. 
Proszę o poradę, jak sprawić żeby nie trwała w tej bezsensownej spirali klamstw.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja bym jej o tym powiedział tak jak napisałeś tutaj. Może wtedy zrozumie jakie to dla Ciebie ważne i sprecyzuje fakty z przeszłości, jeśli Cie kocha to nie powinno byc to problemem tylko musi zrozumieć, jakie to ma dla Ciebie znaczenie. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.