Jump to content

zdrada i próba naprawy związku


atteks

Recommended Posts

Mam 50 lat i od 10 lat jestem w związku partnerskim, 4 lata temu dowiedziałam się, że mój partner od samego początku prowadził podwójne, a nawet potrójne życie równocześnie z naszym. Było rozstanie, powrót, próba naprawy związku. Od 4 lat rozstawaliśmy się już kilkakrotnie, partner cały czas zwala winę na mnie, bo go kolejny raz przyłapałam na oszustwie i udowadniałam mu, że mimo iż obiecywał mi, że nie ma kontaktu z tamtymi kobietami cały czas do nich pisał i się z nimi spotykał. Ostatnia awantura była o to, że przejrzałam jego telefon i zadałam mu pytanie o pewne smsy, nie związane ze zdradą, ale zaniepokoiły mnie i chciałam się dowiedzieć o co chodzi. Zostałam zwyzywana od konfidentów, on niby chce spokoju a ja prowokuję jego byłe kochanki i generalnie to że mnie zdradzał lezy po mojej stronie. Teraz gdy już definitywnie nie chcę ratowac tego związku, bo zwyczajnie nie mam już siły zaczał mnie straszyć i szantażować, że mnie zniszczy. Mam myśli samobójcze, nie mam już siły żyć, nie mogę znieść tego człowieka, mam chyba już nerwicę, czuję do siebie wstręt, że pozwoliłam się tak długo oszukiwać, nie mogę poradzić sobie z tym co mi ten człowiek przez ostatnie 4 lata robił,  ztymi kłamstwami, tymi zarzutami, że ja jestem wszystkiemu winna, że ja prowokuję jego kochanki.

W jaki sposób odejśc od tego człowieka, jak się uwolnić CZy ze mną jest coś nie w porządku, czy to ja mam coś z głową i powinnam się leczyć, byłam u psychiatry otrzymałam leki, ale nie jestem po nich spokojniejsza, cały czas mam myśli że nie dam już rady, że nie chcę żyć, boję się że w końcu coś sobie zrobię.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.