Skocz do zawartości
Marry0

Boje się, że nie zdam i nie wiem jak powiedzieć o tym dziewczynie

Polecane posty

Cześć, mam mały problem, otóż od pewnego czasu mam obawy przed tym, że nie zdam ostatniego roku. 

Nie chce tu podawać swojego wieku, szkoły do jakiej uczęszczam itp. bo jedyne czego oczekuje to rada jak powiedzieć o tym dziewczynie. 

Ona już od dłuższego czasu planuje dla nas przyszłość i oczekuje, że zdam ten rok, znajdę dobra prace i za parę lat będziemy mogły razem zamieszkać. 

Przez to caly czas myślę o tym, jak powiedzieć jej o niezdanym roku, boje się ja zawiesc, boje się, że nie będzie chciała juz ze mną być, pomocy 

Napisałeś że boisz się że nie zdasz, czyli jeszcze nie wszystko przesądzone? Może warto zacisnąć zęby i spróbować zrobić wszystko żeby jednak zdać? Może się uda... Warto próbować. A jeśli uważasz że na pewno nie zdasz to może najlepiej będzie szczerze i spokojnie wytłumaczyć to dziewczynie. Podaj jej przyczynę Twojej sytuacji. Tylko najpierw zrób wszystko żeby jednak zdać, a jeśli Twoje starania nie przyniosą efektu to wtedy będziesz myślal co dalej. Z dziewczyną najlepiej pogadać jak najszybciej. Może ona Ci jakoś pomoże. Bedzie ci łatwiej ogarnąć szkole i może się uda zdać rok. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

Ważne informacje

Używając strony akceptuje się Warunki korzystania z serwisu, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.