Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

nie wiem co zrobić


ula12
 Share

Recommended Posts

Choruję na depresję . Leki nie pomagają . Studiuję . Nie uczę się prawie wcale, bo nie mogę się skupić ,  a jednak jakoś sobie radzę . Nie wie co robić. Chcę innego życia... Niby wszystko jest ok... a jednak nie... nie jadłam prawie wcale przez dwa tygodnie ... bo czułam taką pustkę... to dziwne... teraz jest lepiej... a jednak źle... dodatkowo zdrowie fizycznie też się posypało... nie widzę rozwiązania... czuję się samotnie ze swoim problemem , ponieważ nikt nie wie tak na prawdę o tym.. ciągle innych kłamie...    

Link to comment
Share on other sites

Od jak dawna przyjmujesz leki? Jeśli odczekałaś miesiąc dając im czas, żeby zaczęły działać jak powinny, a dalej nie działają, poinformuj o tym lekarza, który je przepisał. Leków są tysiące, nie wszystkie działają na wszystkich. Często trzeba eksperymentować, żeby uzyskać zadowalający efekt. Poza tym leki psychotropowe nie leczą, a jedynie chwilowo zagłuszają chorobę. Podstawą jest psychoterapia, żebyś właśnie nie była samotna z tym problemem. Co do zdrowia fizycznego, czy przypadkiem jego pogorszenie nie jest skutkiem ubocznym Twoich tabletek? Dwa tygodnie głodówki może brzmi niepokojąco, ale nie jest szkodliwe dla organizmu jeśli nie masz niedowagi. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.