Jump to content

potrzebuje porady


julia.

Recommended Posts

hej, jestem julia i mam 16 lat

pisze to najgłówniej, to aby znaleźć ludzi, którzy znajdują się w tym wszystkim, co sobie radzi. Odkąd pamiętam, że byłam sama, nikt nie akceptował, że nie jest nadal obowiązywać na przykład, że nadaltkwie to w tom domu. nie wiem co sie dzieje z mna, co mam robic, nigdy nie było sytuacja gehenna ale mam nerwicę. mam problemy z jedzeniem, normalne jedzeniem na przykład. papier toaletowy, kartki, kurz, myśl o niszczeniu organizmu mnie nie przeraza. odpoczatku czasu mam niepanowane i nie masz sobie prawa. noszę w sobie gniew, stres, smutek, zazdrość i praktycznie wszystkie najgorsze źródło, czerpali się w cały sposób. Mam obowiązek zmuszać paniki, nie każe się nazywać nauc, codziennie zaczynać się niewystarczalną, okropną, nie akceptujemy i każdego sprzedawcy. nie mam 1: 1 1 myśli samobójczych bo mimo tego jak wiele przeszłam w tak krótkie życie (rodzice alkoholowe, ciągłe stres z nimi, zaburzony obraz, problemy z relacjami) zawsze byłam optymistyczna, teraz to przemija. Odczuwam się jak dwie inne osoby, które mogą się uczyć na temat problemu z dzieciństwa swój sposób metodi metodami, płacę co chwilę i nie umiem pomocy. co to może być? rodzice, którzy nie zgadzają się na psychologa, przyjaciele nie mogą mi pomóc, aby pomóc, może się udać na drugiej stronie. co mam robić? proszę teraz do przemija. Odczuwam się jak dwie inne osoby, które mogą się uczyć na temat problemu z dzieciństwa swój sposób metodi metodami, płacę co chwilę i nie umiem pomocy. co to może być? rodzice, którzy nie zgadzają się na psychologa, przyjaciele nie mogą mi pomóc, aby pomóc, może się udać na drugiej stronie. co mam robić? proszę teraz do przemija. Odczuwam się jak dwie inne osoby, które mogą się uczyć na temat problemu z dzieciństwa swój sposób metodi metodami, płacę co chwilę i nie umiem pomocy. co to może być? rodzice, którzy nie zgadzają się na psychologa, przyjaciele nie mogą mi pomóc, aby pomóc, może się udać na drugiej stronie. co mam robić? proszę Teraz się jak dwie inne osoby z tymi samymi myślami ale innymi skrajnymi emocjami, które mają chwilę przeskakują z jednej na jedną. co mam robić? proszę Teraz się jak dwie inne osoby z tymi samymi myślami ale innymi skrajnymi emocjami, które mają chwilę przeskakują z jednej na jedną. co mam robić? proszę 

 

Edited by julia.
wiek
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Ludzie chętniej próbują z kimś nowopoznanym, niż sprawdzają nowe sposoby budowania relacji, bo łatwiej jest wymienić partnera, niż skorygować własne postępowanie i przepracować coś w sobie. Jeśli chodzi o małżeństwa, w Polsce coraz częściej okazuje się, że do dwóch razy sztuka. 
    
    
  • 0 comments
   Plotka. Złośliwcy powiadają, że bywa to rodzaj przemocy pośredniej – dokuczania komuś okrężną drogą. Trochę straszne, bo – powołując się na dokument „Dylemat społeczny” – fake news roznosi się w sieci sześć razy szybciej niż fakt. Najwyraźniej rzeczywiście plotki są jak chwasty w ogrodzie; nawet jeśli zrywamy je, nowe rosną prędko. Czasami bywają to chwasty wyjątkowo toksyczne, bo używa ich się chociażby do mobbingu, gnębienia kogoś w miejscu pracy lub w związku z wykonywanym przez niego zajęciem. Na szczęście nie wszystkie plotki są takie złe. Na przykład ktoś kiedyś rozpowiedział, że podobno odziedziczyłem hotel. Kto by pomyślał, jak nagle i drastycznie może wzrosnąć atrakcyjność człowieka... 😆 Tak czy inaczej, uważajmy z tym plotkowaniem i pamiętajmy: plotka niewiele mówi o danej osobie – znacznie więcej o człowieku, który w nią wierzy. Miłego dnia.
  • 0 comments
   Kolejny podcast z cyklu psychologia relacji bez cenzury: 10 zjawisk, które psują związki. Psychologia miłości w kontekście czynników, które mogą zakłócić lub nawet przyczynić się do zakończenia relacji. 
    
    
    
  • 0 comments
   Kiedy ostatnio dane ci było doświadczyć głębokiego relaksu, któremu towarzyszy stan błogości, poczucia harmonii wewnętrznej i kojącego spokoju? Mam nadzieję, że miewasz takie odczucia nierzadko. Jeśli jest jednak inaczej, rozważmy, co można zrobić, aby sytuację poprawić. Wersja audio poniżej, a wersja tekstowa tutaj.
    
    
  • 0 comments
   Nadciąga weekend i być może niektórzy poświęcą chwilę albo dwie na jakiś serial. Nie mam na to za dużo czasu, więc wolę za często do tego typu produkcji nie zasiadać, bo niekiedy ciężko oderwać się. Wstrzemięźliwość we wszystkim – nawet we wstrzemięźliwości, więc robię wyjątki. Jako psycholog cenię barwne postacie, interesujące relacje i tym samy interakcje między bohaterami. Dramaturgia, wątki psychologiczne i niecodzienny obyczajowy kontekst też mają znaczenie. Jeśli zatem ktoś podziela sympatię do takich klimatów, może sięgnąć po „Po złej stronie torów”. Fabuła wciąga, ale jest to zarazem studium głęboko dysfunkcyjnej rodziny, która próbuje sobie radzić w obliczu splotu fatalnych okoliczności. A charaktery poszczególnych postaci zdecydowanie tego nie ułatwiają. Pierwszy sezon jest fenomenalny, natomiast pomimo słabszej jakości sezonu trzeciego, nawet tam dochodzi do takich scen, które wstrząsają nami na tyle mocno, że aż przydałyby się pasy bezpieczeństwa. Mocne. Podobało mi się. A Wy co polecacie?


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • 05e7f642-357a-49b3-b1df-737b9aa7b7a1.jpg

 • SKOCZ DO:

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 •  
 • Podcasty i filmy o psychologii

 • Książki o rozwoju osobistym i psychologii

  83eaf72d-ea6e-4a48-ab5f-9aefa9423f3d.jpg

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.