Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Wszystkiego za dużo


ElciaMirelcia

Recommended Posts

Witam.  Jestem 22 letnią kobietą . W zasadzie powinnam być szczęśliwa bo zarówno rodzina jak i przyjaciele bardzo mnie wspierają.  Jednak coś jest nie tak...

Zacznę od tego,  że mam poważny problem z zaakceptowaniem samej siebie. Dlaczego? Przecież przez ostatni czas bardzo schudłam,  jestem ładna,  jestem atrakcyjna. No przynajmniej wszyscy mi to mówią... 

Mam problem z adaptacją wśród rówieśników, przynajmniej tak mi się wydaję.  Boję się odrzucenia. Ostatnio zauważyłam,  że przez to odpycham od siebie bliskich. Konkretnie przez to, że stałam się bardzo egoistyczna i mimo, że doceniam pomoc jaką mi ofiarują, nie umiem tego docenić. Zarówno mnie, jak i innych denerwuje to, że jestem bardzo uparta i nie umiem odpuścić kiedy trzeba. Szybko wpadam w złość kiedy coś mi nie wyjdzie i odbija się to na innych. Słyszałam również opinie,  że czasem zachowuje się jak rozpieszczone dziecko.

Nie mogę znaleźć pracy,  żadna mnie nie zadowala i szybko rezygnuje.

Jestem taka, że chcę mieć wszystko tu i teraz i jeśli tak nie jest to się zniechęcam, a po chwili denerwuje i robię to na siłę żeby było JUŻ. 

Płaczę bez powodu i czuję,  że nigdzie nie pasuję. Jak jestem z kimś to jest wszystko dobrze, ale kiedy zostanę sama to jest mi źle.  Tak jakbym nie potrzebowała czasu dla samej siebie. Nie mogę siedzieć w miejscu i zająć się swoimi sprawami, których mam dużo bo uczę się zaocznie, a zaległości troszkę mam. 

Mam wrażenie,  że nikogo nie interesują moje problemy i nikt nie potrafi mi pomóc...

Proszę o poradę bo nie mogę wytrzymać sama ze sobą.  Irytuje mnie, że nie rozumiem siebie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.