Jump to content

Cisza w zwiazku


Recommended Posts

Dzień dobry, 

Chyba jeszcze jestem w związku z facetem, z którym spotykam się od 2 lat. Ogólnie znam go od 5 lat i od początku jestem w nim strasznie zakochana. Zawsze miałam wrażenie se jak mu o tym powiem yo ucieknie. Bardzo mi na nim zależy. Zawsze dtralam się robić wszystko żeby był szczęśliwy. Lubiłam kupować mu różne prezenty i zgadzać się na wszystko no ogólnie bardzo zadko się uśmiechał. A jak mu coś kupiłam, to poprawiał mu się chumor. Ostatnio powiedziałam mu ze go kocham. Od tego czasu nie odzywa się do mnie i nie odbiera telefonu. Czy ja robiłam wszystko źle czy po prostu chodziłam z kimś kto nigdy mnie nie kochał? I utrzymywał że mną kontakt tylko dlatego że było mu to na rękę? 

Link to comment
Share on other sites

Cześć, chłopczyk bo ewidentne nie można go nazywać facetem a tym bardziej mężczyzna najwidoczniej nie dojrzał do tworzenia relacji czy też związku. Stać cię na mężczyznę, który będzie okazywał ci uczucia i będzie przy tobie cały czas szczęśliwy bez prezentów tylko mając ciebie przy swoim boku. Mówiąc komuś, że go kochasz spotykając się 2 lata i on się przestaje odzywać świadczy tylko o tym, że powinnaś go kopnąć w tyłek bo ty nic złego nie zrobiłaś. Może być ci ciężko bo darzysz go uczuciami i zależy ci na nim, ale czy warto uganiać się za chłopczykiem, który nie okazał ci szacunku? Zamknij ten rozdział i pojawi się ktoś kto będzie cię kochał, szanował, wspierał i będziecie się wzajemnie uszczęśliwiać bez drobiazgów. Mam nadzieję, że wszystko się ułoży i nie będziesz rozpaczać za tym dupkiem. 😘

Link to comment
Share on other sites

Nie masz się czym przejmować. Znajdziesz kogoś kto zasługuje na Ciebie i kto będzie Cię kochał za to że jesteś a nie za prezenty. 🙂 On widocznie nie dorósł jeszcze do poważnych związków. Trzymam kciuki 🙂 powodzenia 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Ludzie chętniej próbują z kimś nowopoznanym, niż sprawdzają nowe sposoby budowania relacji, bo łatwiej jest wymienić partnera, niż skorygować własne postępowanie i przepracować coś w sobie. Jeśli chodzi o małżeństwa, w Polsce coraz częściej okazuje się, że do dwóch razy sztuka. 
    
    
  • 0 comments
   Plotka. Złośliwcy powiadają, że bywa to rodzaj przemocy pośredniej – dokuczania komuś okrężną drogą. Trochę straszne, bo – powołując się na dokument „Dylemat społeczny” – fake news roznosi się w sieci sześć razy szybciej niż fakt. Najwyraźniej rzeczywiście plotki są jak chwasty w ogrodzie; nawet jeśli zrywamy je, nowe rosną prędko. Czasami bywają to chwasty wyjątkowo toksyczne, bo używa ich się chociażby do mobbingu, gnębienia kogoś w miejscu pracy lub w związku z wykonywanym przez niego zajęciem. Na szczęście nie wszystkie plotki są takie złe. Na przykład ktoś kiedyś rozpowiedział, że podobno odziedziczyłem hotel. Kto by pomyślał, jak nagle i drastycznie może wzrosnąć atrakcyjność człowieka... 😆 Tak czy inaczej, uważajmy z tym plotkowaniem i pamiętajmy: plotka niewiele mówi o danej osobie – znacznie więcej o człowieku, który w nią wierzy. Miłego dnia.
  • 0 comments
   Kolejny podcast z cyklu psychologia relacji bez cenzury: 10 zjawisk, które psują związki. Psychologia miłości w kontekście czynników, które mogą zakłócić lub nawet przyczynić się do zakończenia relacji. 
    
    
    
  • 0 comments
   Kiedy ostatnio dane ci było doświadczyć głębokiego relaksu, któremu towarzyszy stan błogości, poczucia harmonii wewnętrznej i kojącego spokoju? Mam nadzieję, że miewasz takie odczucia nierzadko. Jeśli jest jednak inaczej, rozważmy, co można zrobić, aby sytuację poprawić. Wersja audio poniżej, a wersja tekstowa tutaj.
    
    
  • 0 comments
   Nadciąga weekend i być może niektórzy poświęcą chwilę albo dwie na jakiś serial. Nie mam na to za dużo czasu, więc wolę za często do tego typu produkcji nie zasiadać, bo niekiedy ciężko oderwać się. Wstrzemięźliwość we wszystkim – nawet we wstrzemięźliwości, więc robię wyjątki. Jako psycholog cenię barwne postacie, interesujące relacje i tym samy interakcje między bohaterami. Dramaturgia, wątki psychologiczne i niecodzienny obyczajowy kontekst też mają znaczenie. Jeśli zatem ktoś podziela sympatię do takich klimatów, może sięgnąć po „Po złej stronie torów”. Fabuła wciąga, ale jest to zarazem studium głęboko dysfunkcyjnej rodziny, która próbuje sobie radzić w obliczu splotu fatalnych okoliczności. A charaktery poszczególnych postaci zdecydowanie tego nie ułatwiają. Pierwszy sezon jest fenomenalny, natomiast pomimo słabszej jakości sezonu trzeciego, nawet tam dochodzi do takich scen, które wstrząsają nami na tyle mocno, że aż przydałyby się pasy bezpieczeństwa. Mocne. Podobało mi się. A Wy co polecacie?


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • 05e7f642-357a-49b3-b1df-737b9aa7b7a1.jpg

 • SKOCZ DO:

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 •  
 • Podcasty i filmy o psychologii

 • Książki o rozwoju osobistym i psychologii

  83eaf72d-ea6e-4a48-ab5f-9aefa9423f3d.jpg

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.