Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

Ciągła zmniana pracy.


sergio3950
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Otóż odkąd zacząłem prace po skończeniu szkoły, w danej pracy wytrzymywałem rok po czym zwalniając się i zmieniając pracodawcę a często także zawód. O ile mając te dwadzieścia  parę lat nie było w tym nic niepokojącego itd. Obecnie mam 34 lata, prace nadal zmieniam i to częściej niż mając lat dwadzieścia, po kilku miesiącach do pół roku. Na początku nowej pracy jest wszystko ok, zero problemów z obowiązkami, współpracownikami, samą pracą  lecz po kilku miesiącach zaczynam odczuwać niechęć do miejsca, ludzi, jak i samej pracy. Niekiedy odczuwam wręcz fizyczne obrzydzenie i wracam do punktu wyjścia tzn. nowej pracy i cały proces startuje od nowa, a łudzę się znowu że tym razem to będzie to. Wpadłem w jakieś błędne koło z którego nie mogę się wydostać, a czas mija. Proszę o jakąś radę, opinię o co chodzi.

 

Pozdrawiam Serdecznie.

Edited by sergio3950
dopis
Link to comment
Share on other sites

Dzień Dobry,

Opisał Pan swoje zachowanie - zmienia Pan bardzo często pracę. Odczuwa Pan niechęć lub ma Pan wręcz nieprzyjemne fizyczne objawy na myśl o pracy, w której Pan jest  w danej chwili. Nie napisał Pan jakie myśli wtedy Panu towarzyszą, Nie napisał Pan też jakie ma Pan oczekiwania wobec pracy, a czegoś Pan szuka ("że tym razem to będzie to") i kolejne prace nie spełniają tych oczekiwań. Warto o tym porozmawiać z psychologiem. Podczas konsultacji sprecyzuje Pan swoje oczekiwania, przyjrzy się swoim myślom i uczuciom aby zrozumieć swoje zachowanie oraz przygotuje Pan swoje cele i plan ich osiągnięcia. To pomoże Panu przerwać błędne koło.

Konsultacje mogą odbywać się on-line na platformie OcalSiebie.

Pozdrawiam,

Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.