Jump to content

Ataki paniki


Lidia Rutyna

Recommended Posts

Dzień Dobry, 
Jestem tutaj nowa osoba i nie wiem do końca jak działa ta pomoc ale chciałabym uzyskać tutaj poradę żeby wiedzieć jakie mam dalej podjąć kroki. 
Mam w tym momencie 39 lat mieszkam w UK w ciągu 8 ostatnich lat sporo przeszłam. Smierć taty, toksyczne relacje z siostra, toksyczny związek po rozstaniu moja siostra utrzymuje kontakty z moim byłym partnerem zupełnie się do mnie nie odzywając. Od jakiegoś czasu mam ataki paniki i histerii, które mam wrażenie przestaje zupełnie kontrolować. Jednego dnia wszystko jest wporzadku drugiego cały czas płacze. Potrafię plakac cały dzień i nic nie jest w stanie mnie uspokoić . Mam cudownego partnera, który stara się jak może żeby mnie wspierać ale widzę ze dla niego jest to tez mega stresujące i on tez traci cierpliwość. Nie wiem co robić i jak sobie pomoc bo mam wrażenie ze te ataki się nasilają i są już silniejsze ode mnie. 
Bardzo proszę o poradę 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.