Jump to content

Mąż zostawił mnie na lodzie z problemami


Mini31

Recommended Posts

Hej! 

Jestem mężatką od roku i 2 miesięcy. Mam 25 lat. 

Miesiac po ślubie straciłam prace przez męża. W tym roku w marcu otworzyłam kawiarnie oczywiście za jego zapewnieniami że mi pomoże ponieważ dobrze zarabia. Niestety kawiarnia dalej nie zarabia i trzeba do niej dokładać a on po tym jak mu zwróciłam uwagę że ma szanować mnie i moja pracownice powiedział że od stycznia pomoże mi tylko 2 tys a to jest jedynie na kredyt który kazał mi zaciągnąć. Nie mam innych dochodów nie wiem co mam z tym robić boje się że sobie nie poradzę. 

Odkąd otworzyliśmy tą kawiarnie on mnie źle traktuje myśli że jak mi pożycza pieniądze to może mną pomiatać.  Wczoraj powiedział mi że jak nie sprzątam w domu to on nie będzie ze mną szczęśliwi i ze mu zmarnowałam 5 lat życia i musimy się rozstać.  Ponadto ja sprzątam pracuje codziennie po 12 godzin  jak trzeba byli to roznosiła  u niego we firmie ulotki na mrozie i deszczu po 8-10 godzi kiedy on pil w kawiarni kawę albo jadł obiad w restauracji I czasami po prostu nie mam siły na jakieś jego głupie wymysły ze gdzieś jest brudno a nie jest do tego codziennie słyszę ile rzeczy zrobiłam źle i ile wgl nie zrobiłam. Nigdy nie słyszę o fajnie to zrobiłaś tylko wiecznie żale i pretensje. Jeśli nie zrobię czegoś tak jak on chce sprzeciwie się albo wyrażę zdanie to nie odzywa się przez 2 tygodnie. Do tego jego  wspaniała rodzina którą zawsze przedkłada nade mnie. 

Zostalam u mamy na noc i dziś jadę po resztę rzeczy bo nie widzę innego roziwązania.

Mam pustkę w głowie nie umiem sobie z tym wszystkim poradzić nie potrafię nawet zwlec się z łóżka i się ubrać. Boje się tego co będzie, jest mi przykro bo myślałam że mnie kocha i że to mężczyzna na całe życie. Jedyne co mi przychodzi do głowy to rzucić wszystkim i wyjechać za granice albo skoczyć z mostu.

Edited by Mini31
Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...

Hej Mini.

Bardzo przykro czyta się to co napisałaś, pamiętaj nie możesz się poddawać, to najważniejsze.

To toksyczna relacja, która niszczy Cię od środka, super, że postanowiłaś odejść, jesteś młoda, masz całe życie przed sobą, możesz jeszcze dokonać bardzo wiele :)

Nie daj się stłamsić.

Jeśli kredyt jest na Ciebie, spróbuj coś zrobić aby wypromować kawiarnie (spróbuj darmowych reklam, facebooka (reklamy na fb to groszowe sprawy i wystarczy znaleźć na ten temat informacje w necie). Durgą opcją jest jej sprzedaż , spłata części kredytu, znalezienie pracy bądź faktycznie wyjazd za granice.

Wyjazd do UK to nie taka straszna sprawa, pracę w restauracji znajdziesz tam w góra tydzień (wiem co mówię), musisz mieć tylko trochę oszczędności na start, żeby wynająć pokój (jest mnóstwo grup na fb gdzie polacy wynajmują pokoje, to dobra opcja na początek). Jeśli masz problem z angielskim..to w UK to nie tak duży problem,  jest tam mnóstwo polaków, praca przy sprzątaniu (np. w hotelu, to serio jest dobra opcja) nie wymaga bycia płynnym w mowie. 

Zarobisz trochę więcej, spłacisz resztę kredytu i jakoś się ułoży :)

Jesteś młodą, piękną i inteligentną kobieta..nie dajmy się im ;)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Jak uwolnić się od przymusu, nałogu konsumpcji treści dla dorosłych, w jaki sposób odzyskać wolność.
    
    
  • 0 comments
   Psychologia w praktyce - jak zerwać z nałogiem.
    
  • 0 comments
   Podcast psychologiczny o tym, jak uleczyć złamane serce i mądrze otworzyć się na nowy związek: 
    
  • 0 comments
   Nie mam czasu na niemiłość, a ty? To nie są dobre czasy dla związków. Socjolodzy mówią o epidemii samotności. Psycholodzy alarmują, że żyjemy w kulturze narcyzmu i tym samym toksycznych relacji, w których królują nadużycia, egoizm, kłamstwa i manipulacje. Sytuację pogarsza fakt, że różne środowiska obwiniają się wzajemnie. Jak znaleźć miłość we współczesnym zagmatwanym, zagonionym świecie, w dobie szalejących zmian społecznych - na rynku towarzyskim popsutym przez aplikacje randkowe? Dowiedz się w kursie online: https://ocalsiebie.pl/kurs/ 
    

   Sprawdź kurs online - jak znaleźć miłość: https://ocalsiebie.pl/kurs/
    
   Cierpliwość w poszukiwaniu miłości jest kluczem do znalezienia prawdziwej, głębokiej więzi z drugą osobą. W życiu pełnym pośpiechu i natłoku bodźców łatwo stracić z oczu istotę budowania trwałych relacji. Szukając partnera, który będzie naszym dopełnieniem, warto dać sobie czas na poznanie różnych osób i odkrycie ich prawdziwych wartości. Czasem miłość przychodzi, gdy najmniej się tego spodziewamy, dlatego warto zachować otwarty umysł i serce na każdym etapie tego fascynującego procesu.
   Znalezienie odpowiedniego partnera do związku to nie tylko kwestia przypodobania się komuś czy podobnych zainteresowań. To także zdolność do wzajemnego zrozumienia, akceptacji i wsparcia w trudnych chwilach. Wybierając swojego towarzysza życiowego, warto kierować się nie tylko emocjami, ale także refleksją nad tym, czy nasze wartości, cele i plany życiowe są zgodne. Dobrze dobrany partner potrafi nie tylko uświetnić nasze najlepsze momenty, ale także być oparciem w ciężkich sytuacjach, co czyni naszą relację jeszcze bardziej wartościową.
   Kluczową kwestią w budowaniu udanej relacji jest troska o to każdego dnia. Niezależnie od tego, czy jesteśmy razem od kilku miesięcy czy kilkudziesięciu lat, ważne jest, aby stale pielęgnować więź, rozwijać się razem i szanować potrzeby partnera. Komunikacja, empatia i gotowość do kompromisu to fundamenty trwałego związku, który przetrwa nawet największe burze życiowe. Inwestowanie czasu i wysiłku w budowanie dobrej relacji z partnerem przynosi nie tylko wzajemną satysfakcję, ale także owoce w postaci głębokiej więzi i wspólnego szczęścia dzięki zaspokojeniu ważnych potrzeb psychologicznych. 
    
   Słowa kluczowe: jak stworzyć związek, dobór partnerski, relacje, związki, związek uczuciowy, relacja, gdzie i jak znaleźć partnera, jakiego szukać partnera, jak znaleźć mężczyznę do związku, w jaki sposób znaleźć kobietę do związku, kryteria doboru partnera, poszukiwanie miłości, małżeństwo, narzeczeństwo, relacja partnerka, miłość z prawdziwego zdarzenia, wysokojakościowa relacja, psychologia doboru partnerskiego, psychologia relacji, porady psychologiczne, psycholog online, porady psychologa.
  • 0 comments
   Ludzie chętniej próbują z kimś nowopoznanym, niż sprawdzają nowe sposoby budowania relacji, bo łatwiej jest wymienić partnera, niż skorygować własne postępowanie i przepracować coś w sobie. Jeśli chodzi o małżeństwa, w Polsce coraz częściej okazuje się, że do dwóch razy sztuka. 
    
    


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • 05e7f642-357a-49b3-b1df-737b9aa7b7a1.jpg

 • SKOCZ DO:

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 •  
 • Podcasty i filmy o psychologii

 • Książki o rozwoju osobistym i psychologii

  83eaf72d-ea6e-4a48-ab5f-9aefa9423f3d.jpg

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.