Jump to content
Smutna1234

Strach przed powiedzeniem prawdy

Recommended Posts

Czy powiedzieć chlopakowi, którego kocham prawdę przez która mnie ZNIENAWIDZI i zerwie, będzie mną gardził i stracę w jego oczach, czy samej zerwać bez mówienia najgorszej prawdy ale dając mu szanse poznania kogoś lepszego ode mnie z mniejszymi problemami? Nie chce żeby dowiedział się od kogoś z zewnątrz, będzie załamany i czuł wstręt, pogardę do mnie, czego bym nie zniosła…. Czy dać mu szanse poznania kogoś normalnego, akceptowalnego??

Link to comment
Share on other sites

Kocham go z całego serca, jak nikogo nigdy wcześniej, na sama myśl o rozstaniu chce mi się wymiotować i płakać jednocześnie…. Będę sama do końca życia, takie moje postanowienie, nie zasługuje na nikogo, zbyt WIELE RAZY mi się nie udało, chociaż obecny związek to jest TO, jestem pewna ze to miłość mojego życia, jednak gdy on pozna prawdę jaka byla moja przeszłość, szczególnie seksualna, to mnie znienawidzi, będzie czuł wstręt i niechec do mnie, w sumie sama to czuje… Wiem ze raczej nie zaakceptuje tego, a ja stracę nie tylko jego, ale tez szacunek, reputacje i wszystko inne… Oh Boże co robić????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.





  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się na pytanie zadane na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć oraz spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.