Jump to content

Boje się wrócić do pracy


Aslana

Recommended Posts

Jestem niespełna 30 letnia kobieta w szczęśliwym związku, z planami na przyszlosc. Pracuje od 6 lat w firmie X. Na poważnie zaczęło się w maju, gdy moje ciało pierwszy raz odmówiło posłuszeństwa i skończyłam na zwolnieniu lekarskim z objawami zapalenia zoladka. Później sporo przeszłam, od dłuższego leczenia stawów aż do ciąży i poronienia w ostatnich tygodniach... Na myśl o powrocie do pracy powróciły (podobne jak w maju) bezsenne noce, drżenie rąk, brak apetytu, mdłości, boje się zostawać sama, ogarnia mnie nagle lęk i płacz, zdarzyło mi się mieć ataki paniki, najgorsze są noce kiedy partner już śpi lub jest w pracy. Czuje się jak na wiecznym PMS. Głupio mi, że coś dzieje się jakby z moją głową. Miałam syt gdzie kierownik regionalny beształ mnie publicznie przy współpracownikach i klientach, byłam obgadywana przez kierowniczke salonu z zespołem, nastawiała też zespół przeciw mnie wymyślając kłamstwa które miały być mojego autorstwa. Nie wolno mi w pracy siadać, jestem np. cały dzień sama, często jest problem żeby zjeść czy wyjść do WC, ciągle problemy, nawet gdy byłam na L4 dowiedziałam się kilku plotek o sobie rozesłanych przez kierowniczke. Zaczęło mnie to wszystko przerastać po kilku latach. Nie wiem czy można nazwać to mobbingiem, ale cały zespół uciekł w ostatnim czasie bo to nietylko moje odczucia, ja widocznie jestem najslabsza. Wieść o ciąży miała wszystko zmienić... Ale moje serce pękło gdy poroniłam.  Nie mogę zrezygnować z pracy gdyz potrzebuje umowy do kredytu na dom w przyszłym roku... nie mam pojęcia co robić, widzę że przez ten stan zaniedbuje dom i partnera a przede wszystkim swoje zdrowie. Jak pozbyć się tego strachu? Póki co będę kontynuować leczenie stawów, ponieważ znów się pogorszyło, tylko jak długo mogę ciągnąć zwolnienie. Chciałabym móc starać się znów o dziecko, tylko co jeżeli mój stan psychiczny mi nie pozwoli... Wiem, ze nie powinnam i jest mi wstyd z tego powodu, ale nienawidzę kierowniczki, nigdy w życiu nie znałam tak podłej i dwulicowej osoby... I szczerze życzę jej wszystkiego najgorszego. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Jak uwolnić się od przymusu, nałogu konsumpcji treści dla dorosłych, w jaki sposób odzyskać wolność.
    
    
  • 0 comments
   Psychologia w praktyce - jak zerwać z nałogiem.
    
  • 0 comments
   Podcast psychologiczny o tym, jak uleczyć złamane serce i mądrze otworzyć się na nowy związek: 
    
  • 0 comments
   Nie mam czasu na niemiłość, a ty? To nie są dobre czasy dla związków. Socjolodzy mówią o epidemii samotności. Psycholodzy alarmują, że żyjemy w kulturze narcyzmu i tym samym toksycznych relacji, w których królują nadużycia, egoizm, kłamstwa i manipulacje. Sytuację pogarsza fakt, że różne środowiska obwiniają się wzajemnie. Jak znaleźć miłość we współczesnym zagmatwanym, zagonionym świecie, w dobie szalejących zmian społecznych - na rynku towarzyskim popsutym przez aplikacje randkowe? Dowiedz się w kursie online: https://ocalsiebie.pl/kurs/ 
    

   Sprawdź kurs online - jak znaleźć miłość: https://ocalsiebie.pl/kurs/
    
   Cierpliwość w poszukiwaniu miłości jest kluczem do znalezienia prawdziwej, głębokiej więzi z drugą osobą. W życiu pełnym pośpiechu i natłoku bodźców łatwo stracić z oczu istotę budowania trwałych relacji. Szukając partnera, który będzie naszym dopełnieniem, warto dać sobie czas na poznanie różnych osób i odkrycie ich prawdziwych wartości. Czasem miłość przychodzi, gdy najmniej się tego spodziewamy, dlatego warto zachować otwarty umysł i serce na każdym etapie tego fascynującego procesu.
   Znalezienie odpowiedniego partnera do związku to nie tylko kwestia przypodobania się komuś czy podobnych zainteresowań. To także zdolność do wzajemnego zrozumienia, akceptacji i wsparcia w trudnych chwilach. Wybierając swojego towarzysza życiowego, warto kierować się nie tylko emocjami, ale także refleksją nad tym, czy nasze wartości, cele i plany życiowe są zgodne. Dobrze dobrany partner potrafi nie tylko uświetnić nasze najlepsze momenty, ale także być oparciem w ciężkich sytuacjach, co czyni naszą relację jeszcze bardziej wartościową.
   Kluczową kwestią w budowaniu udanej relacji jest troska o to każdego dnia. Niezależnie od tego, czy jesteśmy razem od kilku miesięcy czy kilkudziesięciu lat, ważne jest, aby stale pielęgnować więź, rozwijać się razem i szanować potrzeby partnera. Komunikacja, empatia i gotowość do kompromisu to fundamenty trwałego związku, który przetrwa nawet największe burze życiowe. Inwestowanie czasu i wysiłku w budowanie dobrej relacji z partnerem przynosi nie tylko wzajemną satysfakcję, ale także owoce w postaci głębokiej więzi i wspólnego szczęścia dzięki zaspokojeniu ważnych potrzeb psychologicznych. 
    
   Słowa kluczowe: jak stworzyć związek, dobór partnerski, relacje, związki, związek uczuciowy, relacja, gdzie i jak znaleźć partnera, jakiego szukać partnera, jak znaleźć mężczyznę do związku, w jaki sposób znaleźć kobietę do związku, kryteria doboru partnera, poszukiwanie miłości, małżeństwo, narzeczeństwo, relacja partnerka, miłość z prawdziwego zdarzenia, wysokojakościowa relacja, psychologia doboru partnerskiego, psychologia relacji, porady psychologiczne, psycholog online, porady psychologa.
  • 0 comments
   Ludzie chętniej próbują z kimś nowopoznanym, niż sprawdzają nowe sposoby budowania relacji, bo łatwiej jest wymienić partnera, niż skorygować własne postępowanie i przepracować coś w sobie. Jeśli chodzi o małżeństwa, w Polsce coraz częściej okazuje się, że do dwóch razy sztuka. 
    
    


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • 05e7f642-357a-49b3-b1df-737b9aa7b7a1.jpg

 • SKOCZ DO:

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 •  
 • Podcasty i filmy o psychologii

 • Książki o rozwoju osobistym i psychologii

  83eaf72d-ea6e-4a48-ab5f-9aefa9423f3d.jpg

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.