Jump to content

Po mega kryzysie jesteśmy razem


Edytkakolecka

Recommended Posts

Mieliśmy kryzys uciekał z domu nie wracał nikt nie wie gdzie był zostałam sama bez rodziny tesciowa tak samo miała mnie gdzieś i jedyna przyjaciółka zostawiała.. pogodziłam się że zostanę sama z dziećmi przestałam walczyć płakałam piłam spotkałam się z kolegą mąż się dowiedział widział że nauczyłam się radzić sobie bez niego wpadł w szał płakał prosił przepraszał rowalal meble furia i znów płacz nigdy moja mąż nikogo tak nie przepraszał to typ jedynaka narcyza przeprosił na odczep się a swoje robił sam mi to mówił płacząc jak mnie mogą tyle razy skrzywdzić że nie może mnie stracić dałam mu szansę bo go kocham bo sama tyle razy walczyłam o nas mimo upokorzeń itp no i jest super inaczej tak stara się często wraca do tego przeprasza nie zamiata jak kiedyś pod dywan sam z siebie o tym mówi pisze no jest inny jest inaczej ale ja po tym wszystkim nie mogę się pozbierać walczę z myślami ryczę bez powodu q za chwilę śmieje się i kocham się z mężem próbuje sobie to poukładać nie mam ochoty gotować a to moja pasja sprzatam po łebkach bo syf jest za chwilę nie mam chęci dbać o ten dom 3 dzieci robią syf non stop mąż się wziol w weekend za sprzątanie wkoncu 3 raz może kuchenkę umył zawsze kuchnia dla mnie była i wygwdywwnie jego że to zrobił tamto itp a dziś mi mówi że ciągle narzekam na dzieci ze płacza że niwgrzwcne zły dzień mają ze obiad robie pół dnia że da się z nimi bo on tyle zrobił q ja tylko z góry po lepkach że jestem brudas len i czy się wezme za siebie mówię mu wszędzie twoje narzędzia bo ciężko odłożyć jak już coś robisz on w sobie problwmu nie widzi tylko że on robi wszystko a ja bez niego w brudzie zginęła bym tylko jak ja coś zrobię udekoruje stół parapet wracam z pracy i znaku nie ma nikt tego nie widzi to ja tracę chęci każdy ma w dupie że cokolwiek robię ale on siebie i swoje widzi a po tym wszystkim i przy maluchach nie umiem nie chce mi się jestem zła matka żona nie czuje się dobrze z tym wszystkim w sobotę idziemy na bal Andrzejkowy mój mąż taka niespodziankę mi zrobił dobrze nam jak nigdy po tym co zrobi jak pokazał pierwszy raz w życiu że mu zależy jak się zmobilizować jakieś rady jak prowadzić dom przy 3 dzieci 13 3 1 potrzebuje pomocy rady wsparcia 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Ludzie chętniej próbują z kimś nowopoznanym, niż sprawdzają nowe sposoby budowania relacji, bo łatwiej jest wymienić partnera, niż skorygować własne postępowanie i przepracować coś w sobie. Jeśli chodzi o małżeństwa, w Polsce coraz częściej okazuje się, że do dwóch razy sztuka. 
    
    
  • 0 comments
   Plotka. Złośliwcy powiadają, że bywa to rodzaj przemocy pośredniej – dokuczania komuś okrężną drogą. Trochę straszne, bo – powołując się na dokument „Dylemat społeczny” – fake news roznosi się w sieci sześć razy szybciej niż fakt. Najwyraźniej rzeczywiście plotki są jak chwasty w ogrodzie; nawet jeśli zrywamy je, nowe rosną prędko. Czasami bywają to chwasty wyjątkowo toksyczne, bo używa ich się chociażby do mobbingu, gnębienia kogoś w miejscu pracy lub w związku z wykonywanym przez niego zajęciem. Na szczęście nie wszystkie plotki są takie złe. Na przykład ktoś kiedyś rozpowiedział, że podobno odziedziczyłem hotel. Kto by pomyślał, jak nagle i drastycznie może wzrosnąć atrakcyjność człowieka... 😆 Tak czy inaczej, uważajmy z tym plotkowaniem i pamiętajmy: plotka niewiele mówi o danej osobie – znacznie więcej o człowieku, który w nią wierzy. Miłego dnia.
  • 0 comments
   Kolejny podcast z cyklu psychologia relacji bez cenzury: 10 zjawisk, które psują związki. Psychologia miłości w kontekście czynników, które mogą zakłócić lub nawet przyczynić się do zakończenia relacji. 
    
    
    
  • 0 comments
   Kiedy ostatnio dane ci było doświadczyć głębokiego relaksu, któremu towarzyszy stan błogości, poczucia harmonii wewnętrznej i kojącego spokoju? Mam nadzieję, że miewasz takie odczucia nierzadko. Jeśli jest jednak inaczej, rozważmy, co można zrobić, aby sytuację poprawić. Wersja audio poniżej, a wersja tekstowa tutaj.
    
    
  • 0 comments
   Nadciąga weekend i być może niektórzy poświęcą chwilę albo dwie na jakiś serial. Nie mam na to za dużo czasu, więc wolę za często do tego typu produkcji nie zasiadać, bo niekiedy ciężko oderwać się. Wstrzemięźliwość we wszystkim – nawet we wstrzemięźliwości, więc robię wyjątki. Jako psycholog cenię barwne postacie, interesujące relacje i tym samy interakcje między bohaterami. Dramaturgia, wątki psychologiczne i niecodzienny obyczajowy kontekst też mają znaczenie. Jeśli zatem ktoś podziela sympatię do takich klimatów, może sięgnąć po „Po złej stronie torów”. Fabuła wciąga, ale jest to zarazem studium głęboko dysfunkcyjnej rodziny, która próbuje sobie radzić w obliczu splotu fatalnych okoliczności. A charaktery poszczególnych postaci zdecydowanie tego nie ułatwiają. Pierwszy sezon jest fenomenalny, natomiast pomimo słabszej jakości sezonu trzeciego, nawet tam dochodzi do takich scen, które wstrząsają nami na tyle mocno, że aż przydałyby się pasy bezpieczeństwa. Mocne. Podobało mi się. A Wy co polecacie?


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • 05e7f642-357a-49b3-b1df-737b9aa7b7a1.jpg

 • SKOCZ DO:

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 •  
 • Podcasty i filmy o psychologii

 • Książki o rozwoju osobistym i psychologii

  83eaf72d-ea6e-4a48-ab5f-9aefa9423f3d.jpg

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.