Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Ania0606

Myśli samobójcze

Recommended Posts

Mam 20 lat czuje się niepotrzebna, mam wrażenie że jestem kłopotem dla innych. Codziennie walczę z myślami samobójczymi zdążą mi się planować samobójstwo jednak nigdy do tego nie dochodzi bo nie mam wystarczająco dużo siły. Nie wiem jak żyć i sobie poradzić. Czy będzie mi ktoś w stanie pomóc?

Link to comment
Share on other sites

Ciężko jakoś cokolwiek doradzić nie znając sytuacji. Na pewno najlepiej będzie jakbyś zgłosiła się do psychoterapeuty.  Jak cię nie stać to możesz się nauczyć autoterapii, niektórym to pomaga. Ale najlepiej terapeuta. Jak się boisz lub nie wiesz jak takie terapie wyglądają to możesz poczytać w internecie jak to działa( nie da się źle zachowywać na terapii). Psychoterapeutą nie jestem, ale jak chcesz popisać to śmiało.  Trzymam za ciebie kciuki żebyś znalazła rozwiazanie :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.