Jump to content

Zdrada emocjonalna, rozstanie


Ariso

Recommended Posts

Jestem studentką, mam 23 lata. Według artykułów jestem też osobą podatną na zranienie kochającą za mocno. Po zakończeniu 7 letniego związku 9 miesięcy temu weszłam w relacje seksu bez zobowiązań z kobieciarzem, byliśmy ze sobą na wyłączność, zaangażowalam się emocjonalnie pod jego naciskiem, ponieważ ja nie chciałam się wiązać. Na początku sielanka i związek marzenie. Po jakimś czasie zaczął okazywać toksyczne cechy które tuszowalam przed samą soba, zrobil się mnie pewny i przestał się starać. Zaszłam w ciążę którą poronilam, nie wspierał mnie. Niecały miesiąc  po poronieniu znalazłam nagie zdjęcia od jego poprzedniej dziewczyny, flirt i umawianie się na spotkanie. To była taka 2 sytuacja, pierwszą wybaczyłam. Fizycznie mnie nie zdradził ale emocjonalnie tak bo warunki stawiałam jasne.

Problemem jest to że jestem uzależniona od niego emocjonalnie. Nie potrafię sobie wyobrazić przyszłości bez niego, jestem w stanie skupić się na 30 sekund i zaraz znowu o nim myślę. Tłumacze wszystkie wybryki i wypieram z pamięci. Jak nauczyć się na nowo kochać, akceptować i marzyć

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.