Skocz do zawartości

Moja mała córeczka jest chora na Białaczkę , a ja już nie jestem w stanie sobie z tym wszystkim poradzić sama …


Weronika0909

Polecane posty

Witam nazywam się Weronika . 
W październiku tego roku skończę 22 lata a moja córeczka 2 latka . 
Lilianna bo tak nazywa się moja córka , 3 dni przed pierwszymi urodzinami została zdiagnozowana na ostrą białaczkę limfoblastyczną dodatkowo z mutacją  genu . Przez który została zakwalifikowana do konieczności przejścia przeszczepu szpiku . 
Postanowiłam zasięgnąć pomocy bo czuje że z moim zdrowiem psychicznym zaczyna być coraz to gorzej . 
Sytuacja z narzeczonym jest toksyczna nie jest on w żaden sposób dla mnie oparciem na codzień  a w ręcz przeciwnie . 
A to już zaraz rok minie  ,jak spędzimy czas w szpitalnym zamknięciu z córką , a ja czuje się jak wrak człowieka i zaczyna brakować mi sił na pokazywanie wszystkim że jestem silna . 
Lila jest 7 dobę po przeszczepie szpiku , z poważnymi komplikacjami a ja coraz bardziej zaczynam popadać naprawdę bardzo zły stan psychiczny . 
I chodź wiem że to nic dziwnego i mam prawo do złego samopoczucia w tak trudnym czasie to wiem że potrzebuje wykwalifikowanej pomocy kogoś z zewnątrz aby pomogł mi uporać sobie w mojej głowie to wszytko bo sama po prostu sobie już nie radze . 
Z góry dziękuję za  odpowiedz i poświęcony czas . 
Pozdrawiam . 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nie jestem wykwalifikowana osoba która mogłaby udzielić ci profesjonalnej pomocy ale.. mam 19 lat,pewnie zobaczę zaraz „co tu wiesz o życiu” ale może nie popatrzysz na moj wiek nie znając mojej historii

mam młodsza siostrę która była chora na białaczkę w wieku 3 lat,przeszła przeszczep,wiem jak to wyglada,nie miałam w tedy nikogo,mama ciagle w szpitalu,zrozumiałe ale widziałam ze mimo tego ze jest silna potrzebuje na chwile słabości,byłam z niej w tedy dumna ze umie się do tego przyznać.Nie wiem jakie jest Twoje nastawienie do religii ale wiem ze moja mama poprostu wymodliła zdrowie mojej siostry,tez było źle ale ja również tylko kiedy się pomodliłam odczuwałam spokój ulgę i wiarę ze się uda,i się udało siostra ma już 13 lat,ma się świetnie a ja wiem ze nie należy wątpić nigdy i w nic 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • SKOCZ DO: 
    Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

  • PODCASTY.jpg

  • Wpisy blogu

    • 0 komentarzy
      Ludzie chętniej próbują z kimś nowopoznanym, niż sprawdzają nowe sposoby budowania relacji, bo łatwiej jest wymienić partnera, niż skorygować własne postępowanie i przepracować coś w sobie. Jeśli chodzi o małżeństwa, w Polsce coraz częściej okazuje się, że do dwóch razy sztuka. 
       
       
    • 0 komentarzy
      Plotka. Złośliwcy powiadają, że bywa to rodzaj przemocy pośredniej – dokuczania komuś okrężną drogą. Trochę straszne, bo – powołując się na dokument „Dylemat społeczny” – fake news roznosi się w sieci sześć razy szybciej niż fakt. Najwyraźniej rzeczywiście plotki są jak chwasty w ogrodzie; nawet jeśli zrywamy je, nowe rosną prędko. Czasami bywają to chwasty wyjątkowo toksyczne, bo używa ich się chociażby do mobbingu, gnębienia kogoś w miejscu pracy lub w związku z wykonywanym przez niego zajęciem. Na szczęście nie wszystkie plotki są takie złe. Na przykład ktoś kiedyś rozpowiedział, że podobno odziedziczyłem hotel. Kto by pomyślał, jak nagle i drastycznie może wzrosnąć atrakcyjność człowieka... 😆 Tak czy inaczej, uważajmy z tym plotkowaniem i pamiętajmy: plotka niewiele mówi o danej osobie – znacznie więcej o człowieku, który w nią wierzy. Miłego dnia.
    • 0 komentarzy
      Kolejny podcast z cyklu psychologia relacji bez cenzury: 10 zjawisk, które psują związki. Psychologia miłości w kontekście czynników, które mogą zakłócić lub nawet przyczynić się do zakończenia relacji. 
       
       
       
    • 0 komentarzy
      Kiedy ostatnio dane ci było doświadczyć głębokiego relaksu, któremu towarzyszy stan błogości, poczucia harmonii wewnętrznej i kojącego spokoju? Mam nadzieję, że miewasz takie odczucia nierzadko. Jeśli jest jednak inaczej, rozważmy, co można zrobić, aby sytuację poprawić. Wersja audio poniżej, a wersja tekstowa tutaj.
       
       
    • 0 komentarzy
      Nadciąga weekend i być może niektórzy poświęcą chwilę albo dwie na jakiś serial. Nie mam na to za dużo czasu, więc wolę za często do tego typu produkcji nie zasiadać, bo niekiedy ciężko oderwać się. Wstrzemięźliwość we wszystkim – nawet we wstrzemięźliwości, więc robię wyjątki. Jako psycholog cenię barwne postacie, interesujące relacje i tym samy interakcje między bohaterami. Dramaturgia, wątki psychologiczne i niecodzienny obyczajowy kontekst też mają znaczenie. Jeśli zatem ktoś podziela sympatię do takich klimatów, może sięgnąć po „Po złej stronie torów”. Fabuła wciąga, ale jest to zarazem studium głęboko dysfunkcyjnej rodziny, która próbuje sobie radzić w obliczu splotu fatalnych okoliczności. A charaktery poszczególnych postaci zdecydowanie tego nie ułatwiają. Pierwszy sezon jest fenomenalny, natomiast pomimo słabszej jakości sezonu trzeciego, nawet tam dochodzi do takich scen, które wstrząsają nami na tyle mocno, że aż przydałyby się pasy bezpieczeństwa. Mocne. Podobało mi się. A Wy co polecacie?


  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • 05e7f642-357a-49b3-b1df-737b9aa7b7a1.jpg

  • SKOCZ DO:

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  •  
  • Podcasty i filmy o psychologii

  • Książki o rozwoju osobistym i psychologii

    83eaf72d-ea6e-4a48-ab5f-9aefa9423f3d.jpg

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używając strony akceptuje się Warunki korzystania z serwisu, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.