Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

Ze skrajności w skrajność


Eagles
 Share

Recommended Posts

Mam 25 lat i jestem mama 2 letniej dziewczynki.Od około 15 roku życia mam "stany depresyjne".Cięłam się dużo i niestety jak pojawi się duży smutek mam ochotę to powtórzyć. Nie robię tego bo przecież jestem żoną i matką,ale przeraża mnie to że reaguje na wszystko co nie jest po mojej myśli niekontrolowaną złością,płaczem lub nawet chęcią samookaleczania.Jestem szczęśliwa w związku ale czasem czuje się niezrozumiana,pomijana .Na co dzień moje emocje są na krawędziach już nie wiem jak sobie z tym poradzić.

Link to comment
Share on other sites

@Eagles Witam serdecznie na forum,
sposoby radzenia sobie z przytłaczającymi emocjami może Pani poznać w trakcie psychoterapii indywidualnej. Z ostrożności warto jednak udać się nie tylko do psychoterapeuty, ale także do lekarza psychiatry. Obaj ci specjaliści przeprowadzają diagnozę zapatrując się na pewne kwestie z nieco innej perspektywy. Opinie ich obu dadzą kompletniejszy obraz sytuacji i otrzyma Pani od nich odpowiednie zalecenia adekwatne do rozpoznania. Ze względu na ryzyko nawrotu samookaleczania radziłbym kontakt ze specjalistą niezwłocznie. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.