Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

Oskarżenia męża


EdytaM123
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie. Jesteśmy z mężem razem od 10 lat. Miesiąc po ślubie.

W seksie pokusiliśmy i zaczęliśmy uprawiać miłość analna.  Nie powiem, bylo wszystko ok. Po jakimś czasie stosunki analne były coraz rzadsze tak po prostu. Niestety mój mąż doszukal się przez to domniemanej zdrady z mojej strony tłumacząc to tym że skoro jemu nie "daje" to na pewno daje komuś innemu! Od tej pory zaczął się mój horror, zaczął w każdym szczególe,  gescie,  zachowaniu doszukiwać się dowodów mojej zdrady,  założył mi podsłuch na telefon, który codziennie praktycznie odsluchuje i nawet pyta ile razy w nocy wstawalam, po co wstawałam,  sprawdza nawet "rozwartosc " mojego odbytu bo jak twierdzi powinien się obkurczać. Ale raz jest bardziej ciasny raz nie i wtedy znowu jest awantura.  Myślałam że to że zrezygnowałam niedawno z pracy, właśnie myśląc że jak będę w domu( w spotkaniach towarzyskich też nie uczestniczę) to będzie dobrze.  Ale niestety, nie umiem już sobie sama z tym poradzić, czuje ogromu ból,  przykrość,  stresuje się każdym męża ruchem, słowem że znowu będzie awantura.  Nie mogę jeść,  jest mi niedobrze,  i wiem że to na tle nerwowym. 

Powiedział żebyśmy dalej uprawiali seks analny, ale dla mnie to jest źródłem wszystkich problemów i po prostu nie chce już tego robić! On mówi że jak zaczniemy znowu to będzie ok, Nie rozumie jak mówię że Nie chce! I twierdzi że przecież było nam dobrze,  ale nie rozumie zo to właśnie to jest moja trauma przez którą zaczął mnie oskażać! 

Ja zaczęłam się go zwyczajnie bać! A byliśmy dosłownie bratnimi duszami,  był dla mnie przyjacielem, kochankiem,  wszystkim! Teraz tego nie ma:( 

Co ja mam zrobić? Boję się coraz bardziej bo widzę że w dobrym kierunku to nie idzie a wręcz przeciwnie,  z przyjaciela staje się wrogiem,  starałam się tłumaczyć, zapewniać ale nie za wiele to dało.  Boję się że to koniec. 

 

Link to comment
Share on other sites

Szanowna Pani,

ma Pani prawo mówić „nie” dla pewnych praktyk w sferze intymnej. Jeśli partner stosuje szantaż emocjonalny lub inne formy nacisku, by to wymóc, prawdopodobnie dochodzi wręcz do przemocy seksualnej. Radziłbym sprawę skonsultować ze specjalistami w tej dziedzinie, dzwoniąc na numer „Niebieska Linia” 800-12-00-02

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.