Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

patryq941

Mam problem z agresją i gniewem.

Recommended Posts

Witam serdecznie mam na imię Patryk mam 27 lat , kontaktuję się w sprawie porady psychologicznej poniżej przedstawię swój problem : 

Mianowicie chodzi o to że od 5 miesięcy jestem w związku partnerskim i zauważyłem pewien bardzo poważny problem chodzi o to że od jakiegoś czasu , w sumie od początku związku mam problem z nerwami oraz z gniewem co powoduję że nie panuje nad słownictwem i uruchamiam się bardzo negatywnie do tego stopnia że nic wtedy do mnie nie dociera i ubliżam swojej partnerce czy strasznie ją ranię psychicznie co powoduje u niej niechęć do mojej osoby , również miałem sytuacje że w głowie miałem jakieś dziwne myśli że mnie oszukuje i zdradza gdzie wcale to nie miało miejsca bo jest mi wierna od samego początku , pojawił się jeszcze jeden problem w którym zrobiłem coś żeby wywołać u niej jej zazdrość , i również okłamałem ją (przy tym wkładając w to kilka nie istniejących faktów) sam tego nie rozumiem dlaczego robiłem takie rzeczy , wiem że jej na mnie zależy bo dała mi ostatnią szansę ale pod warunkiem że będę się leczył co chcę zrobić bo nie radzę sobie z tym bo przecież ile można się męczyć w takim związku , gdzie przez moje zachowanie , którego nie rozumiem sam relacja zaczęła być toksyczna , dodam że 3 lata temu rozstałem się z narzeczoną , która mnie zdradziła z innym mężczyzną (wcześniej nie miałem takiego problemu z agresją i gniewem w żadnym związku , jak i w sprawach rodzinnych przy kłótniach wychodziłem po prostu z mieszkania), jeszcze dodam fakt że mam bardzo niską samoocenę i brak pewności siebie , proszę o pomoc , chciałabym sobie z tym poradzić ponieważ jestem szaleńczo zakochany w obecnej partnerce , strasznie mi na niej zależy , ale przy kłótniach nie panuje nad słownictwem i zachowaniem , dziękuję i czekam na odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że dobrze byłoby gdybyś zaczął od zastanowienia się czego oczekujesz od siebie, a czego od terapii. Nie wiem czy masz jakieś doświadczenia w tej materii, ale doradzę ci, że terapia to tylko ukierunkowanie cię, pomoc w identyfikacji problemu i podpowiedzi nad czym pracować. Aby coś zmienić musisz zmienić się sam. Nie unikniesz pracy nad sobą, ćwiczenia woli i samokontroli. Nastaw się na to.

  • Jestem za to wdzięczny 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.