Jump to content

Związek który się konczy


Recommended Posts

Dzien dobry. Kochani mam 36 lat, jestem w związku od 3 lat. Wcześniej kilka lat sama. Wychowuje trójkę dzieci. 

 

Mam problem z facetem. Od jakiegoś czasu totalnie mnie spycha. Przestał starać się w sypialni ( choruje na cukrzycę ) więc z jego libido słabo. Ale oczekuje odemnie abym to ja załatwiła sprawę oralnie. Nie zabardzo mi się to podoba. Bo wraca do domu z pracy po czasem tygodniu lub dwóch, i najlepiej jak bym już wiedziała o co chodzi i była w gotowosci. To upokarzające.  O on nie daje nic z siebie.

Dziś są świeta. On od wczoraj siedzi w towarzystwie pracowników ( z którymi był cały czas) wczoraj wrócił był nie miły, nokautował mnie tekstami po zadanym pytaniu odpowiadał, nie wiem sprawdź na faceboku. Nie wiem do czego pił. Bo Facebook nie jest dla mnie spędzaczem czasu. Opryskliwe zachowanie z góry jak by zaplanowane tylko po to żeby np. Nie spać że mną w łóżku. ( nie spał, poszedł na kanapę) chciałam żeby pojechał z naszym kotem do weta, powiedział że nie będzie nigdzie jeździł. Zrobiło mi się przykro. Powiedziałam mu ze dwa dni świat, a on dwa dni z pracownikami sobie griluje, że moze pora się rozstać, skoro tak to ma wyglądać. Odpowiedział nie ma problemu. Jak bym dostała w pysk. 

Link to comment
Share on other sites

Ja bym się rozstała. Albo cię nie kocha i czy w takim wypadku warto marnować sobie z nim życie? Albo nie rozumie, że o związek trzeba dbać, a druga strona tez ma uczucia i potrzeby i może wtedy coś do niego dotrze i sam będzie cię prosił o kolejna szansę.

Link to comment
Share on other sites

Mam takie myśli. Przestaliśmy być rodzina. On zajęty jest swoimi sprawami, od których mnie odsuwa. Wszystko co robię jest głupie. Przykro mi też ze padł mi biznes przez koronę. I to swgo czasu również było zapalnikiem. Bo jemu nic nie padło. On jest zajebisty. Strach przed budowaniem wszystkiego od nowa, i trzeba znowu przez to przejść. 

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem doskonale twój strach. Czułabym się tak samo przerażona. Na pewno będziesz potrzebowała rodziny i przyjaciół, żeby przejść przez ten ciężki okres. Jedyne co ci mogę poradzić to żebyś nie traciła wiary w siebie. Spróbuj siebie przekonać, że jesteś wartościowa i godna miłości. staraj się jak najczęściej wyobrażać sobie swoja przyszłość jako coś wspaniałego co cię czeka. Nie podawaj się myślom  tym, że to porażka i tragedia. Czasem krok w tył jest początkiem wielu wielkich kroków do przodu. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Ludzie chętniej próbują z kimś nowopoznanym, niż sprawdzają nowe sposoby budowania relacji, bo łatwiej jest wymienić partnera, niż skorygować własne postępowanie i przepracować coś w sobie. Jeśli chodzi o małżeństwa, w Polsce coraz częściej okazuje się, że do dwóch razy sztuka. 
    
    
  • 0 comments
   Plotka. Złośliwcy powiadają, że bywa to rodzaj przemocy pośredniej – dokuczania komuś okrężną drogą. Trochę straszne, bo – powołując się na dokument „Dylemat społeczny” – fake news roznosi się w sieci sześć razy szybciej niż fakt. Najwyraźniej rzeczywiście plotki są jak chwasty w ogrodzie; nawet jeśli zrywamy je, nowe rosną prędko. Czasami bywają to chwasty wyjątkowo toksyczne, bo używa ich się chociażby do mobbingu, gnębienia kogoś w miejscu pracy lub w związku z wykonywanym przez niego zajęciem. Na szczęście nie wszystkie plotki są takie złe. Na przykład ktoś kiedyś rozpowiedział, że podobno odziedziczyłem hotel. Kto by pomyślał, jak nagle i drastycznie może wzrosnąć atrakcyjność człowieka... 😆 Tak czy inaczej, uważajmy z tym plotkowaniem i pamiętajmy: plotka niewiele mówi o danej osobie – znacznie więcej o człowieku, który w nią wierzy. Miłego dnia.
  • 0 comments
   Kolejny podcast z cyklu psychologia relacji bez cenzury: 10 zjawisk, które psują związki. Psychologia miłości w kontekście czynników, które mogą zakłócić lub nawet przyczynić się do zakończenia relacji. 
    
    
    
  • 0 comments
   Kiedy ostatnio dane ci było doświadczyć głębokiego relaksu, któremu towarzyszy stan błogości, poczucia harmonii wewnętrznej i kojącego spokoju? Mam nadzieję, że miewasz takie odczucia nierzadko. Jeśli jest jednak inaczej, rozważmy, co można zrobić, aby sytuację poprawić. Wersja audio poniżej, a wersja tekstowa tutaj.
    
    
  • 0 comments
   Nadciąga weekend i być może niektórzy poświęcą chwilę albo dwie na jakiś serial. Nie mam na to za dużo czasu, więc wolę za często do tego typu produkcji nie zasiadać, bo niekiedy ciężko oderwać się. Wstrzemięźliwość we wszystkim – nawet we wstrzemięźliwości, więc robię wyjątki. Jako psycholog cenię barwne postacie, interesujące relacje i tym samy interakcje między bohaterami. Dramaturgia, wątki psychologiczne i niecodzienny obyczajowy kontekst też mają znaczenie. Jeśli zatem ktoś podziela sympatię do takich klimatów, może sięgnąć po „Po złej stronie torów”. Fabuła wciąga, ale jest to zarazem studium głęboko dysfunkcyjnej rodziny, która próbuje sobie radzić w obliczu splotu fatalnych okoliczności. A charaktery poszczególnych postaci zdecydowanie tego nie ułatwiają. Pierwszy sezon jest fenomenalny, natomiast pomimo słabszej jakości sezonu trzeciego, nawet tam dochodzi do takich scen, które wstrząsają nami na tyle mocno, że aż przydałyby się pasy bezpieczeństwa. Mocne. Podobało mi się. A Wy co polecacie?


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • 05e7f642-357a-49b3-b1df-737b9aa7b7a1.jpg

 • SKOCZ DO:

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 •  
 • Podcasty i filmy o psychologii

 • Książki o rozwoju osobistym i psychologii

  83eaf72d-ea6e-4a48-ab5f-9aefa9423f3d.jpg

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.