Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg


Alalesiu
 Share

Recommended Posts

Mój mąż jest DDA. Po 7 latach bycia razem wzięliśmy ślub. Po 3 od ślubu przyszedł na świat nasz ukochany i wyczekiwany syn. Od jego narodzin nasz związek się rozsypał. Tuż po narodzinach mąż zachowuje się jak furiat. Ciagle się kłociliśmy, wyzywaliśmy, groziliśmy sobie. Mamy zupełne inne podejście do wychowania. Mąż chce dyscypliną, krzykiem, groźbami, karami. A ja spokojem, opanowaniem, bez bezsensownego zabraniania wszystkiego. Chcę ratować ten związek. Ostatnio jest lepiej mąż się w końcu otworzył, złagodniał, nie krzyczy, nie wyzywa. Byliśmy w Polsce ( mieszkamy 12 lat w Londynie) i odwiedziliśmy jego ojca, który po 2 dniach wyrzucił nas z jego domu. Mąż zrozumiał, że musi się w końcu odciąć od patologicznej i toksycznej rodziny. Jednak to nie wystarczy. Potrzebujemy terapii, bo nasze problemy odbiły się na naszych synach i ich musimy ratować. Od czego zacząć i jak to zrobić? Czy jest szansa na taniego psychologa przez internet? Mąż późno wraca z pracy i jedyny dzień wolny ma w niedzielę, więc to chyba najlepsza opcja..

Obecnie mamy dwóch synków prawie 4 lata i 15 miesięcy..

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Dzień Dobry, odpowiedziałam Pani na Pani drugiego posta na forum, poniżej cytuję odpowiedź. Konsultacje w niedzielę są z mojej strony jak najbardziej możliwe.

Pozdrawiam, Katarzyna

"pisze Pani, że zależy Państwu na stabilizacji i kontynuowaniu związku. Sugerowałabym aby spotkali się Państwo wspólnie na konsultacji  z psychologiem. Podczas spotkania zdiagnozujecie Państwo problemy, ustalicie cel i plan terapii. Konsultacja może odbyć się on -line na platformie Ocal Siebie. Stabilizacja wpłynie na pewno pozytywnie na Państwa dzieci. Pisze Pani, że starszy syn ma prawdopodobnie autyzm, a u młodszego podejrzewacie Państwo zespół Aspergera. Czy synowie byli kiedykolwiek diagnozowani w tym kierunku? To jest bardo ważne aby ustalić dalszą terapię Państwa i ewentualnie dzieci. Zadecydować czy dzieci potrzebują wsparcia psychologa czy też te zachowania wynikają ze sposobu w jaki przeżywają sytuacje w domu oraz poczucia osamotnienia wobec bariery językowej."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.