Skocz do zawartości

problemy zyciowe


bujak

Polecane posty

Czesc nazywam sie Kamil

Mam 19 lat  singiel , uczen

Problem od roku dokladnie nie wiem od czego nic sie nie zdarzylo takowego zeby to spowodowac nikt nie umarl ani nic

Skutki: Nie mam siły zwlec się z łóżka ,Ciągle wpadam w gniew i kłócę się ze wszystkimi, Nic mnie nie cieszy.( udaje usmiech),Boję się, że zemdleję,bez przerwy chodzę zdołowany, strach przed poznawaniem ludzi, 

Jak radzilem:

Muzyka, dziewczyna( ktora zostawila i coraz gorzej ze mna), bieganie ktore uszczesliwi mnie na godzine max dwie, codzienna walka sam ze soba zeby zyc dalej i wmawianie ze jednak dla kogos zyjesz, od 2 tyg mam nasilenie tego wszystkiego i sie konczy z tym ze nie daje nawet z lozka wstac ani nic jesc mi sie nie chce

Porady :

co moge zrobic z tym ?

czy to choroba psychiczna?

Jak ten dzial nie dotego sluzy to wybaczcie bo juz nie wiedzialem gdzie napisac :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bujak Witam serdecznie na forum. Opisuje Pan szereg niepokojących objawów, które mogą okazać się objawami depresji lub innych dolegliwości. Ustalić to da się jednak dopiero po odpowiedniej diagnostyce. W tym celu proszę skontaktować się w swojej przychodni z lekarzem psychiatrą (nie jest do niego potrzebne skierowanie). Lekarz przeprowadzi lub zleci badania albo przekieruje do innego specjalisty – być może wystawi też skierowanie na refundowaną psychoterapię. Może Pan również dodatkowo we własnym zakresie skontaktować się prywatnie z psychoterapeutą. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używając strony akceptuje się Warunki korzystania z serwisu, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.