Jump to content
  • psycholog-online-skype-20222.jpg

Zostać z nim dla dziecka mimo że chyba go nie kocham ?


Ag.W
 Share

Recommended Posts

Witam!

Jestem matka prawie ręcznego synka , mam 26 lat . Jestem z partnerem od 3 lat. Zeszlam się z nim szybko po rozstaniu z moim ex. I to był błąd...Potrzebuje opini,  żeby ktoś mi doradzil bo ja już nie wiem co mam robić.. To wszystko mnie przeraża A jednocześnie wykańcza psychicznie . 

Z obecnym partnerem, z którym mam mojego maluszka mamy brać ślub za rok . Tylko że ja nie wiem czy ja tego chce,  boję się tego ślubu bo wiem że to dezycja na całe życie.  A ja go chyba nie kocham ...Nie czuje do niego jakiegoś silnego uczucia i WGL,  chodź wiem że on jest bardzo za mnie i zrobi dla mnie wszystko,  nigdy mnie nie skrzywdził ale ja cały czas darzę uczucie mojego byłego,  nie mogę przestać o nim myśleć.  Myślałam że to minie po takim czasie i jeszcze jak przyjdzie dziecko ale nie :(

nie ukrywam że mam z nim kontakt i jego też do mnie ciągnie... I dlatego nie wiem co już mam robić,  też chce być szczęśliwa:( 

Wydaje mi się że obecnego partnera traktuje bardziej jak przyjaciela ... 

Oczywiście były nie był jakimś idealnym przykładem chłopaka,  bo się klocilismy , zdarzylo mi się że przyłapalam go że pisał z jakaś koleżanka ale I Tak go kocham :( wiem że też wtedy popełniłam błędy bo strasznie go osaczalam .. chciałabym spróbować ale z jednej strony się boję,  ale chyba jjak by nie wyszło to już wolę być sama ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.